Bozulan Trende Mahsur Kalan Yolcular Fenalık Geçirdi

İngiltere'nin başkenti Londra'da arıza yapan trende mahsur kalan yolcular, sıcak havanın da etkisiyle fenalık geçirdi.

Son yılların en sıcak yaz aylarından birini geçiren İngiltere’de seyahat esnasında bozulan trende mahsur kalan yolcular ölümden döndü. Sıcaklığın 40 dereceyi bulduğu trenin içinde çaresizce kurtarılmayı bekleyen vatandaşların görüntüleri, İngiliz basınında da gündem oldu.


Kamuya açık alanlarda ve toplu taşıma araçlarında kavurucu sıcaklara çözüm bulmak isteyen vatandaşların soyunarak çıplak gezdiği İngiltere’de yaşanan son olay yürekleri ağza getirdi. Dün sıcaklığın tavan yaptığı öğlen saatlerinde hareket esnasında aniden bozulan trenin içinde onlarca kişi mahsur kaldı. Bir süre çeşitli yöntemlerle serinlemeye çalışan vatandaşların çabası, vagonun içindeki sıcaklığın 40 dereceye dayanması ile yetersiz kalmaya başladı. Telefonlarına sarılarak yakınlarını arayan vatandaşlar, bir süre sonra olay yerine gelen kurtarma ekiplerinin müdahalesi ile rahat bir nefes aldı. Trende bayılan bazı vatandaşlara sağlık ekipleri müdahale etti.

ANNE, BEBEĞİ İÇİN HER ŞEYİ YAPTI

Olay esnasında trende bulunan bebekli bir kadın, çocuğunu hayatta tutmak için yoğun çaba harcadı. Eline geçirdiği kağıtlarla çocuğunu serinletmeye çalışan annenin çabası, ülkede günün en çok konuşulan videolarından biri oldu. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran videoda, trende mahsur kalan bazı vatandaşların kusması dikkat çekiyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı