Bozkurt’ta sel felaketinde kaybolan kişinin cesedi 115 gün sonra kıyaya vurdu!

Sinop'ta sahile vuran cansız bedeni gören balıkçılar yetkililere haber verdi. Yapılan araştırmada cesedin sel felaketinin yaşandığı Kastamonu/Bozkurt ilçesinde yaşayan Orhan Kalabalık'a ait olduğu öğrenildi.
Takip et
Bozkurt’ta sel felaketinde kaybolan kişinin cesedi 115 gün sonra kıyaya vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

11 Ağustos’ta Ezine Çayı’nın taşması neticesi Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel felaketinde kaybolan Orhan Kalabalık’ın cansız bedeni aylar sonra Sinop’un Türkeli ilçesinde sahile vurdu. Talihsiz adamın cesedi balıkçılar tarafından bulundu.

7 KİŞİ HALA KAYIP

Alınan bilgiye göre, 2 gün önce Türkeli’nin Güzelkent köyü sahilinde karaya vuran ceset, DNA araştırması için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Incelemeler sonucunda cesedin Bozkurt’ta 11 Ağustos’taki sel felaketinde çöken Ölçer Apartmanı’nda ikamet eden ve o günden bu yana kayıp olarak aranan 39 yaşındaki Orhan Kalabalık’a ait olduğu belirlendi.

Bozkurt’ta sel felaketinde kaybolan kişinin cesedi 115 gün sonra kıyaya vurdu!

Cesedin kimlik tespitinin yapılmasıyla Bozkurt’ta selde kaybolanların sayısı 7’ye düştü.

Orhan Kalabalık ile eşi Server, oğlu Arda ve Yusuf’la beraber selde yıkılan Ölçer Apartmanı’nda yaşıyordu. Sele ikamet ettikleri binada yakalanan Kalabalık ailesinden anne Server ve oğlu Arda’nın cansız bedeni ekiplerin çalışmasının sonrasında bulunmuş, baba Orhan Kabalık ile oğlu Yusuf’un bulunması için arama çalışması başlatılmıştı.

NE OLMUŞTU?

11 Ağustos’ta şiddetli yağışın sonrasında Ezine Çayı’nın taşması neticesi can kayıpları meydana gelmiş, iş yerleri ile çok sayıda ev su ve balçık altında kalmıştı. 82 kişinin yaşamını yitirdiği afette 9 kişi kaybolmuştu. Daha sonra 1 kişinin daha cansız bedeninin bulunduğu haberi gelirken, 115 gündür 7 kişiden henüz haber alınamamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.