“Böyle Yaşamak İstemiyorum” Dedi İntihar Etti!

İstanbul Pendik’te Özge Birol (23)  isimli hostes, sevgilisi ile tartıştıktan sonra balkondan aşağıya atlayarak intihar etti.

Olay İstanbul Pendik’te meydana geldi. Hostes Özge Birol ile beraber çalıştığı pilot M.C.O. (29)  5 ay önce sevgili oldular. Çift geçtiğimiz Pazar günün birlikte yaşadıkları eve gittiler. Edinilen bilgilere göre kısa süre sonra ikilinin arasında tartışma çıktı.


Tartışmanın ardından balkona çıkan Birol, 3.kattan aşağıya düşerek öldü. Olayın ardından polis ekipleri talihsiz olayın yaşandığı yerde incelemelerde bulundu.  Ekipler genç kızın sevgilisini şüpheli sıfatıyla gözaltına aldı.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN KAVGA ÇIKTI

Polis merkezine götürülen pilot M.C.O ifadesinde tartışmanın kıskançlık yüzünden çıktığını söyledi. M.C.O., tartışmadan sonra genç kızın “Ben böyle bir hayatı istemiyorum” diyerek kendisini aşağıya bıraktığını ve o anda sevgilisini tutamadığını da sözlerine ekledi.

Olayla ilgili konuşan bir görgü tanığı da M.C.O.’nun balkondan sarkan kızı içeriye sokmaya çalıştığını ama başarılı olamadığını dile getirdi. Görgü tanığı “Genç kız aşağıya düştükten sonra adam aşağıya indi ve kalp masajı yapmaya başladı.” ifadelerini kullandı. Soruşturmanın ardından pilot M.C.O. serbest bırakıldı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı