Boşanmak isteyen eşini babasının evinin önünden taksiyle kaçırdı!

Şişli’de bir çocuk annesi Şilan Topal, boşanma aşamasında olduğu eşi Mithat Topal tarafından babasının evinin önünden zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Takip et
Boşanmak isteyen eşini babasının evinin önünden taksiyle kaçırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

22 yaşındaki bir çocuk annesi Şilan Topal, şiddet uyguladığı gerekçesiyle 7 sene önce evlendiği Mithat Topal’a boşanma davası açtı. Dava 9 aydır sürerken Şilan Topal çocuğuyla beraber Şişli’de oturan baba evine taşındı.

ZORLA TAKSİYE BİNDİRİP KAÇIRDI!

İddiaya göre Mithat Topal, 2 ay önce mahkeme kararıyla çocuğunu görmeye gittiğinde çocuğunu kaçırdı. Dün akşam saatlerinde ise Mithat Topal bir taksiye binerek Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’ndeki evlerinin önünde oturan Şilan Topal’ın yanına gitti. Mithat Topal, kolundan tutarak Şilan Topal’ı zorla taksiye bindirip kaçırdı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ekibi sevk edildi. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri olayla alakalı çalışma başlattı.

Şilan Topal’ın babası Abdülhamit Narman, “9 aydır bizim yanımızdaydı. Kapının önünden taksiyle gelmiş almış, götürmüş. Bıçak ve silahla gelmiş, kızımı kaçırdı. Karakola gittik, sabah 4’e kadar bekledik, bir haber alamadık. Sabah ve öğlen tekrar gittik, gene haber alamdık. Bir çocuk var. İki ay önce çocuğu görebilmek için mahkemeye gitti. Çocuğu kaçırdı ve iki aydır götürmedi. ‘Birkaç gün yanımda kalsın geri götüreceğim’ şeklinde konuştu ama götürmedi. Sonra geldi ve kızımı kaçırdı. Daha önce uzaklaştırma kararı alınmış, kelepçe takılmış. Bu adamın 30 dosyası var. Nasıl yakalanmıyor bilemiyoruz.” şeklinde konuştu.

“BAĞIRDIK, ÇAĞIRDIK AMA YARARI YOK”

Şilan Topal’ın yengesi ise “Kaç yıldır bu bu şekilde çekiyor. Öldürsünler mi? Artık yeter. Öldürüldükten sonra yarar etmiyor. Öldürüldükten sonra değil, şuanda mühim. Küçücük yaşta evlendi. Kaç yıldır şikayet ediyor. Artık insan dayanamıyor. Biz Küçükçekmece’deydik. Dün akşamdan beri hiç uyumadık. Kadın istemiyor. ‘Boşanmak istiyorum’ diyor. Dayanamıyor kadın artık.” diyerek konuştu.

Şilan Topal kaçırıldığı esnada yanında olan Hediye Özçelik “Dün burada oturuyorduk. Birden bire otomobil geldi ve durdu. Kız içeriye kaçtı. Geldi, zorla otomobile koydu. Ben peşinden gittim ama beceremedim. Bağırdık, çağırdık ama yararı yok. Babası ‘gel eve’ demişti o da biraz oturmak istediğini belirtti. Sonra otomobil geldi, zorla götürdü. Zaten kamera kayıtlarında tamamı var” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.