Boşanmak istediği eşi tarafından taksiyle kaçırılan kadın kurtarıldı!

İstanbul Şişli’de boşanma aşamasında olduğu eşi ve beraberindeki kişiler tarafından taksiyle ailesinin evinin önünden kaçırılan Şilan Topal (22), Gaziosmanpaşa’daki bir adreste kurtarıldı. Şilan Topal, “Lüzumlu cezanın verilmesini istiyorum. Yalnızca çocuğuma kavuşmak istiyorum” diyerek konuştu.
Takip et
Boşanmak istediği eşi tarafından taksiyle kaçırılan kadın kurtarıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam saatlerinde Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Güney 3 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, bir çocuk annesi Şilan Topal, ailesinin evinin önünde oturduğu esnada 9 ay önce boşanma davası açtığı Mithat Topal ve beraberindeki kişilerce zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı. Yakınlarının ihbarı üstüne polis ekipleri Şilan Topal’a ulaşmak için çalışma başlattı.

Teknik ve fiziki takip neticesi Topal’ın kaçırıldığı Gaziosmanpaşa’daki adrese ulaşan polis, Şilan Topal’ı kurtardı. Topal’ın sağlık vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi. Mithat Topal ve beraberindeki bir kişi de polis tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

“ÇOCUĞUMA KAVUŞMAK İSTİYORUM”

Emniyete getirilen Şilan Topal, işlemlerinin sonrasında savcıya ifade vermek için Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi. Emniyet çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplayan genç kadın, “Kurtulduğum için mutluyum. Polislere, devlet büyüklerine teşekkür ediyorum. Lüzumlu cezanın verilmesini istiyorum. Yalnızca çocuğuma kavuşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Mithat Topal ve öbür zanlının emniyetteki işlemleri ise devam ediyor. Polis, Mithat Topal’a yardım eden ve henüz yakalanamayan üçüncü kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.