Boşanma İçin İlginç İddia! Işın Karaca’ya Büyü Yaptılar

Ünlü müzisyen Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş’ın boşanması sonrası ilginç bir iddia ortaya atıldı. Karaca’ya büyü yaptıkları iddia edildi.

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş bugün görülen dava ile 3 yıllık evliliklerine son verdiler. Işın Karaca duruşma sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu ve “Hepimiz için çok hayırlısı olsun.” dedi.

Açıklamasının devamında Karaca, “Arkadaşlığımız tabii ki devam edecek. 25 yıllık arkadaşım devam etmemesi mümkün mü? Tek ricam aynı şeyi yapmayın adama. Öyle yaratılan senaryolar, yok öyle şeyler. Can yakıcı olur. Anlaşamadık bitti işte. Bu kadar net arkadaşlar.” ifadelerini kullandı.

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş’ın boşanması TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ adlı programda konuşuldu. Programın moderatörü Cengiz Semercioğlu ve yorumcular Seray Sever ile Eylem İpek Şafak boşanmanın sebeplerini araştırdı.

“BENİ BU ADAMDAN BOŞAYIN”

Davayı başından sonuna kadar takip eden TV8 magazin muhabiri Ayhan Oral ile telefon bağlantısı yapıldı ve Oral, kameraların kapalı olduğu dakikalarda Tuğrul Odabaş ile sohbet ettiğini söyledi. Ayhan Oral yaptığı konuşmada, “Işın bir sabah uyanmış ve annesini beni bu adamdan boşayın demiş.” dedi. Ardından da Tuğrul Odabaş’ın, “Işın Karaca’ya büyü yaptılar.” dediğini aktardı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı