adplus-dvertising

Boşanma davasına ‘gelin arabası’ gibi süslediği araçla gitti

Özgür Ağaoğlu sorun yaşadığı eşiyle boşanma davasına, “Bekarlık Sultanlıktır” yazısının yer aldığı gelin aracı gibi süslettiği otomobiliyle gitti. Dava neticesinde İstanbul turu yapan Ağaoğlu, “Görenler şaşırıyor, ilk başta gelin otomobili sanıyor, yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Boşanma davasına ‘gelin arabası’ gibi süslediği araçla gitti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Avcılar’da yaşayan Özgür Ağaoğlu eşi ile sorunlu olan evliliklerini sonlandırmak için boşanmak istedi. Aylardır boşanmaya çalışan Ağaoğlu dün sabah saatlerinde olan boşanma davasına gitmek için erkenden uyanarak aracını gelin otomobili gibi süsletti ve adliyeye gitti. Dava neticesinde Bulgar kökenli eşi ile boşanan Özgür Ağaoğlu “Bekarlık Sultanlıktır” yazılı aracı ile İstanbul’u gezdi. Süslenen araç havadan da görüntülendi.

Trafikteki vatandaşların şaşkınlıkla izlediği Ağaoğlu yaşananlar ile alakalı, “Benim 5 yıldan beri nikahlı karımdı biz ayrılmaya karar verdik. Kendisi Bulgaristan göçmeniydi uzun zaman anlaşmaya çalıştık ama anlaşamayınca ortak bir karar ile ayrılmak istedik. Ben aracımı böyle süsletip adliyeye gittim sabah Allah herkese nasip etsin. Evli olup da çoluğu çocuğu olmayanlara özellikle bekarlık sultanlıkmış gerçekten. Benim bir ahım vardı boşandığım zaman böyle yapacağım diyordum yaptım. Bu biçimde Boğaz Köprüsünü, Tem Otoyolu’nu geçtim Arnavutköy’e kadar geldim. Gören insanlar şaşırıyor ilk başta gelin otomobili sanıyor yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

“Önce aracımı süslettim sonra adliyeye gittim”

Konuşmasına devam eden Özgür Ağaoğlu, “Sabah evimin yanındaki bir çiçekçiye gittim ben boşanıyorum, ne kadar süsleme olur dedim ‘bugün hemen yapabiliriz’ dediler. Hemen aracımı süslettim ve adliyeye gittim ardından. Avcılar’da başladım yolculuğuma her yeri dolaştım şuanda de Tekirdağ’a gideceğim” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.