Boşanma aşamasındaki eşi, çocuklarının gözü önünde dövüp, saçlarını kesti

Aydın’da yaşayan Özlem K.(22), boşanmaaşamasında olduğuÜnal K.(26) tarafından çocuklarının gözü önünde dövüldü, makasla saçları kesildi. Gözleri moraran eşininşikayeti üzerine gözaltına alınan Ünal K., sevk edildiği adliyeden serbest bırakıldı.Özlem K., yakınlarının yanına sığınırken, 3 çocuğu da devlet korumasına alındı.

Söke ilçesinde oturan Özlem K., 6 yıl önce, arıcılık yaparak, geçimini sağlayan Ünal K.ile evlendi. Çiftinbu evlilikten 3 çocuğudünyaya geldi. Evlendikten bir süre sonra eşinden şiddet görmeye başladığını belirtenÖzlem K., mart ayında boşanma davası açtı. Davasürerken, Ünal K.,iddiaya göre, zaman zaman Özlem K.’yebarışmak istediğini söyleyip,bir daha şiddet olmayacağına dairsözler verdi. Pazar günüeşinin kaldığı eve giden ve alkollü olduğu öne sürülen Ünal K., iddiaya göre, çocuklarının gözü önünde tartışma çıkardı. Ünal K., dövdüğü Özlem K.’ninyüzünü tanınmaz hale getirdi, daha sonra damakasla saçlarını keserek, önüne döktü. Korkudan ne yapacağını bilemeyengenç kadının yardımınakomşuları geldi. Eve çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Özlem K.,buradaki tedavisinin ardından darp raporu alarak, polise şikayette bulundu. Eşine şiddet uyguladığı ve darbettiği gerekçesiylegözaltına altına alınan Ünal K., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyedenserbest bırakıldı. Özlem K., yakınlarının yanına sığınırken, 3 çocuk ise devlet korumasına alındı.

Boşanma aşamasındaki eşi, çocuklarının gözü önünde dövüp, saçlarını kesti

‘EN FAZLA DAYAĞI HAMİLELİKTE YEDİM’

Aydın’da boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından şiddete uğrayan ve saçları kesilen Özlem K.’ya konuştu. Ünal K.’nin evlendiği günden bu yana kendisine şiddet uyguladığını, hamileyken bile kendisini darbettiğini öne süren Özlem K., “Yedi yıllık evliyiz. Küçük yaşta evlendim. Evlendiğimizden itibaren beni dövmeye başladı. Alkol aldığı zamanlarda daha fazla dövüyordu. En fazla dayağı hamilelikte yedim. Daha önce bu nedenle ayrıldık. Beni yaylada çok kötü dövmüştü. Savcılığa gidip, şikayetçi oldum. Tüm yaşadıklarımı anlattım. Gözaltına aldılar. Ardından serbest bırakılmış. Beni aradı, ‘Senin çocuklarını istemiyorum, bu çocuklara bakamam gel çocuklarını al’ dedi. Ardından telefonda engelledim. Annemi aramış, ‘hepinizi öldüreceğim’ demiş” diye konuştu. Kızının 7 yıldır eşinden şiddet gördüğünü öne süren Gülay T. de “Kızım şiddet görünce bize sığınıyordu. Her defasında üç çocuğu için eşini affedip, evine geri dönüyordu. Bu son olayda kızımın yüzünü tanınamaz hale getirdi. Kızımı alıp, şikayetçi olduk. Serbest kaldıktan sonra beni arayıp, ‘Ne oldu? Beni tutuklatabildiniz mi, ne yapabildiniz?’ diyerek, tehdit etti”diye konuştu. Gülay T., kızıyla birlikte korku içinde yaşadıklarını söyledi.

Boşanma aşamasındaki eşi, çocuklarının gözü önünde dövüp, saçlarını kesti

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı