Boşandığı eşini kafede bıçaklayan eski eş dehşet saçtı!

Manisa’nın Soma ilçesinde 3 çocuk annesi İ.Ö. 3 ay önce boşandığı eski eşi E.Ç. tarafından bir kafede bardak ve meyve bıçağıyla darbedildi. Kafede bulunan erkek müşteriler yaşananları izlerken, şiddete engel olmaya çalışan biri kadın 2 kişi E.Ç.’nin saldırısına uğradı. 3 kişinin darbedildiği dehşet anları ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı.
Takip et
Boşandığı eşini kafede bıçaklayan eski eş dehşet saçtı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün saat 18.00 sıralarında Soma‘da bir kafede iddiaya göre, 3 ay önce E.Ç.’den boşanan 3 çocuk annesi İ.Ö., eski eşiyle kafede buluştu. Çift arasında bir müddet sonra sözlü münakaşa başladı. Sandalyesinden kalkan E.Ç., masada bulunan su bardağı ve meyve bıçağıyla İ.Ö.’nün başına vurmaya başladı.

YARDIM ETMEK İSTEYENLERİ DE DÖVDÜ

Buluşmaya 4 aylık bebeği ile gelen İ.Ö., eşinin darbelerinden korunmaya çalışırken, arka masada oturan biri kadın 2 kişi müdahale etti. Masalarından kalkan 2 kişi, yardıma koşarak çaresizce kendini korumaya çalışan İ.Ö.’ye yapılan saldırıyı önlemeye çalıştı. Bu esnada E.Ç., kendisine tepki gösteren iki kişiyi de darbederek olay yerinden kaçtı.

SAĞLIK VAZIYETLERI İYİ

İhbar üstüne olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kafeye gelen sağlık ekipleri şiddeti önlemeye çalışırken hafif biçimde yaralanan biri kadın 2 kişiye olay yerine müdahale ederken, aldığı darbelerle yaralanan İ.Ö. ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavisi süren İ.Ö.’nün vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi.

GÖZALTINDA

Bu arada olayla alakalı çalışma başlatan polis ekipleri, eski eşi ile engel olmaya çalışan 2 kişiyi darbettikten sonra kaçan E.Ç.’yi kısa zamanda yakalayarak gözaltına aldı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Olay anı kafetaryanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, masada oturan E.Ç.’nin eski eşiyle tartışmasından sonra eline aldığı bardak ve bıçakla ayağa kalkıp 4 aylık bebeklerinin gözü önünde İ.Ö.’ye saldırdığı, defalarca kafasına ve karın bölgesine vurduğu görüldü. Görüntülerde şiddete uğrayan kadını arka masada oturan biri kadın 2 kişinin korumaya çalışıyor. 2 kişinin E.Ç.’ye engel olmaya çalıştığı görülürken, o esnada yan masada oturan 2 gencin ise yaşananları yalnızca izlediği görüldü. Öte Yandan görüntüde E.Ç.’nin kendisine engel olmak isteyen biri kadın iki kişiye de saldırıp olay yerinden kaçtığı yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.