Boşanan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Barıştı Mı?

5 ay önce ayrılma kararı alan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla kafaları karıştırdı.

2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten 5 ay önce ayrılma kararı almışlardı.


Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından eski eşi Melis İşiten ve kızları ile çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Ayrılıklarının ardından ilk kez birlikte fotoğraf paylaşan ikilinin barışıp barışmadıkları bilinmiyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Temmuz ayında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını şu sözlerle duyurmuştu:

“Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot – t-shirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendi. Bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak adına bir karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz.  Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.”


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı