Bomba Paniğinin Arkasından Çay Çıktı!

Seyyar tezgahında çay demleyip satan vatandaşın kullandığı tüp patladı. Polise bomba ihbarı yağarken olay yerine gelen ekipler çay tezgahı ile karşılaştı.

İstanbul’da yaşanan bomba paniğinin arkasında seyyar çay satıcısının dikkatsizliği çıktı. Emniyete gelen çok sayıda ihbarın ardından Güngören’deki meydana akın eden polis ekipleri şaşırtan bir manzara ile karşılaştı. Bölgedeki esnafa çay satmak için seyyar bir tezgah açan vatandaşın dikkatsizliği paniğe neden olmuştu. Esnafa çay götürmek için tezgahından ayrılan adamın bıraktığı tüp bomba gibi patlamıştı.

Bölgeyi şeritle çevirip güvenlik önlemi alan polis ekipleri trafiği de durdurdu. Yapılan araştırmanın ardından patlamanın sebebinin bomba değil tüp olduğu ortaya çıkınca polisler de vatandaşlar da rahat bir nefes aldı.

OLAY YERİNDEN AYRILDI

Bölgede büyük korku yaratan olayda ölen ya da yaralanan olmaması dikkat çekti. Pantolonunda küçük yanıklar olun çaycı ise tepsisi ve demliğini alarak olay yerinden ayrıldı. Polis ifadesini almak için çaycıyı arasa da bulamadı. Yaşadıkları yerde benzer kaçak tezgahların sıkça açıldığını belirten vatandaşlar ise tedirgin. Hiçbir önlem alınmadan sokak ortasında gaz kullanıldığını ve ateş yakıldığını söyleyen vatandaşlar belediyeden konu ile ilgili bir tedbir alınmasını istedi. Polis ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı