Bolu’da 4 Ayağı Kopuk Kedi Ölüsü Satanizm Şüphesi Doğurdu

Bolu'nun Kılıçarslan Mahallesi'nde bir apartmanda oturanlar bahçede 4 ayağı da kopuk kedi ölüsü buldu.

Bolu’nun Kılıçarslan Mahallesi’nde dehşet dolu anlar yaşandı.  Apartman sakinleri bahçelerinde 4 ayağıda kopmuş kedi ölüsü buldular. Apartman sakinleri bu dehşet dolu görüntüyü görünce  Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine haber verdi.  Gelen ekipler kedinin vücudunda fazla kan olmadığı, yalnızca ayaklarının kopuk olduğu gördü.


Olay yerine gelen ekipler, kediyi incelemek üzere alıp götürdü. Apartmanda oturan Gülizar Bayrak isimli kişi, “Gece eşim görmüş. Bu neyin nesi diye bana söyledi eşim. Daha önce böyle şeyleri televizyonda duymuştuk. Dün akşam yoktu. Gece atılmış. Ne olduğunu bilmiyoruz. Bu bir yerde kesilmiş bence buraya atılmış özellikle. Çünkü çok fazla kan yok” diye konuştu.

BOLU’DAKİ KEDİ CİNAYETİ SATANİST İŞİ Mİ?

Apartmanda yöneticilik yapan Mine Küçük ise “Benim de kedilerim var. Görünce çok üzüldüm. Daha önce duymuştuk Bolu’da böyle olayları. Buralarda kamera falan görmüyor mu acaba? Bence ayakları kesilmiş. Dizden aşağısı özellikle 4 ayağı da kesilmiş. Daha önce olmuyordu böyle şeyler. Satanist işi mi acaba?” dedi.

Bolu’da emlakçılık yapan G.D ise, “Ben köpek saldırmış diye duydum” dedi.

BOLU’DA 1 HAFTADA 5’İNCİ OLAY

Son 1 hafta içinde Borazanlar, Alpagutbey ve Beşkavaklar mahallerinde de ayakları kopuk halde 4 adet kedi ölüsü bulunmuştu.

Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 28 Ekim’de Alpagut Mahallesi’nde 2 kedinin ayaklarının kopuk halde bulunmasıyla ilgili olayda, köpek saldırısı sonucu kedilerin ayaklarının koptuğu ifade edilmişti. Olaylarla ilgili soruşturma sürüyor


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı