Boksör sevgilisi tarafından öldürülen Zeynep cinayetinde yeni gelişme!

Muğla'da, milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) tarafından dövülüp, göğsünden bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar (25) cinayetinde yeni gelişme yaşandı. Şenpınar'ın, öldürülmeden 2 hafta önce polis merkezine giderek sevgilisi Kemaloğlu tarafından şiddet gördüğü için şikayetçi olduğu, ertesi gün ise şikayetini geri çektiği ortaya çıktı.

Olay, geçen oazar günü sabah 05.30 sıralarında Menteşe ilçesinin Kötekli Mahallesi’nde yaşandı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen sene mezun olan Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu arasında bilinmeyen sebeple çıkan münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüştü.

Milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu, kavga esnasında mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Şenpınar’ı dövüp, göğsünden bıçakladı. Sonrasında da 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu. İhbar üstüne adrese sevk edilen sağlık ekipleri, genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Kendine de bıçakla zarar veren Selim Ahmet Kemaloğlu, polis gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kemaloğlu’nin yoğun bakım servisindeki tedavisinin sonrasında gözaltına alınacağı söylendi. Olay yerinde yapılan araştırmanın sonrasında Zeynep Şenpınar’ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

ARKADAŞINA ATTIĞI MESAJ ORTAYA ÇIKTI

Zeynep Şenpınar’ın bir arkadaşına, “Ahmet’le net bir biçimde bitti. 1 aydır hiçbir biçimde birbirimizle ilgimiz yok. Ben yalnızca aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de” mesajı attığı gün yüzüne çıktı.

CİNAYETİN SONRASINDA TWEET ATMIŞ

Selim Ahmet Kemaloğlu’nun ise cinayetin hemen sonrasında kendisine ait sosyal medya hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” paylaşımı yaptığı gün yüzüne çıktı.

‘ŞİKAYETÇİ OLDUKTAN BİR GÜN SONRA GERİ ÇEKMİŞ’

Bu arada cinayetle alakalı yürek burkan ayrıntı gün yüzüne çıktı. Şenpınar’ın cinayetten 2 hafta önce Kemaloğlu’ndan şiddet görmesi sebebiyle polis merkezine giderek şikayetçi olduğu, Kemaloğlu’na 15 gün evden uzaklaştırma cezası verilmesi üstüne ertesi gün şikayetini geri çektiği öğrenildi.

‘BUGÜN BUNU YAPAN YARIN DAHA FAZLASINI YAPAR DİYE UYARMIŞTIK’

Zeynep Şenpınar’ın bir arkadaşının öğretim üyesine, “Hocam şu an Muğla’da değilim. 2 hafta önce dayak yediğini, polise gidip uzaklaştırma verdirttiğini ama ertesi gün gidip kaldırttığını anlatmıştı. Bu kız ile çocuk uzun süredir birlikte. Çocuk bu kızı arkadaşından ayırıp bodrum katta ev tutuyor. Sonra bu kız hep orda yasamaya başlıyor. Kirasına filan da yardımcı olmamış. Hep kavga ediyorlarmış. Zaten 2 hafta önce kız dayak yiyor yüzü gözü tanınmaz hale geliyor. Bayılıp hastaneye gidiyor ama dayak yediği gün imdat diyerek bağırmasına karşın ev sahibi filan olaya karışmıyor. Bize de bu olayı suratı iyileştikten sonra anlatıyor. Kendisini ‘Bugün bunu yapan yarın daha fazlasını yapar’ diyerek uyarmıştık ama dinletemedik. Hatta başka yerde kalmasını söyledik. Bugün de bu acı haberi aldık” mesajı attığı gün yüzüne çıktı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı