Boğaziçi Üniversitesi'nde Skandal! Sahnede Kalçasını Açtı

Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde sahneye çıkan LGBT+Çalışmaları Kulübü oyuncusu "helal kesim" yazdığı kalçasını sahnede açtı.
Takip et
Boğaziçi Üniversitesi'nde Skandal! Sahnede Kalçasını Açtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geride bıraktığımız günlerde LGBT etkinliği için gönderdikleri davetiyede, İstiklal Marşı’yla dalga geçtikleri iddia edilen Boğaziçi Üniversiteli eşcinseller, skandal bir görüntü ile daha gündem oldular. Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde sahneye çıkıp gösteri sergileyen LGBT'liler, yaptıkları hareket ile tepki topladılar.

ETEĞİNİ AÇIP KALÇASINI GÖSTERDİ

Öğrenci oldukları düşünülen kişiler Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde sahneye çıkıp sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntüler sergiledi. Sahnede performans sergileyen oyuncu, eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi. Şahsın kalçasına "Helal kesim" yazdığı da görüldü.

İSTİKLAL MARŞI İLE DE DALGA GEÇMİŞLERDİ

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi'ne LGBT+Çalışmaları Kulübü’nün, üyelerine çok tepki toplayan bir mail gönderdiği de meydana çıkmıştı. Bütün kulüp üyelerine gönderilmesi talep edilen mailde, İstiklal Marşı'nın sözleri değiştirilerek adeta alay edilmişti.

Boğaziçi Üniversitesi'nde Skandal! Sahnede Kalçasını Açtı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.