Bodrum’da Bir Mahalle Diken Üstünde!

Bodrum’da kimliği belirsiz iki kişi bölge halkına zor günler yaşatıyor. Bölge halkı evlerin kapılarını zorlayan kişiler yüzünden diken üstünde.
Bodrum’da Bir Mahalle Diken Üstünde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bodrum’un merkeze bağlı Umurça mahallesinde yaşayan vatandaşlar, günlerdir mahalledeki kimliği belirsiz kişilerin, evlerin kapılarını zorlamasından dolayı tedirgin. Bir aydan fazla zamandır yaşanan olaydan dolayı rahat uyku uyuyamayan sakinler bu kişilerin en kısa sürede yakalanmasını istiyor.

Yetkililerden konu ile ilgili yardım isteyen mahalleli bekçi talebinde bulundu. 2 bekçinin göreve başlamasının ardından bölge halkı şüphelilerin halen yakalanmaması üzerine nöbet tutmaya başladı. Olaylardan huzursuz olan mahalleli bu durumun bir an önce çözülmesi için yardım bekliyor.

HIRSIZ MI SAPIK MI BELLİ DEĞİL

Evlerin camlarından içeriyi gözetleyen kişilerin ne amaçla bunu yaptığını bilmediklerin söyleyen vatandaşlar “Bu kişiler hırsız mı değil mi onu dahi bilmiyoruz çocuklarımız ve kadınlarımız korkuyor.” açıklamalarında bulundu.

Başka bir vatandaşta “Devlet büyüklerimizden bu konu ile ilgili yardım talep ediyoruz. Mahalle için daha fazla koruma sağlanmalı. Gece uyurken bu adamlardan birinin  evdeki herkesi izlediğini fark ettim. Yakalamak için peşinden koştum ama başarılı olamadım.” diye konuştu. Akşam saatlerinde ve geceleri ortaya çıkan şüpheliler, fark edildikten kısa süre sonra kayıplara karışıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.