Bodrum Sapığı Yakalandığı Gün Serbest Kaldı

Bodrum Umurca'da girdiği evlerde hırsızlık yapmayan, yalnızca uyuyan kadınları izleyen kişi yakalandı. Nöbetçi mahkeme sapığı serbest bıraktı.
Bodrum Sapığı Yakalandığı Gün Serbest Kaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bodrumluların uykularını kaçıran sapık yakalandığı gün serbest bırakıldı. Umurcalar Mahallesi’nde yaşayanlar uzun süredir tedirgindi. Evlere giren, ancak hırsızlık yapmayarak uyuyan kadınları izleyip evden çıkan bir kişi herkesi harekete geçirmişti. Benzer olayların defalarca yaşanması sonrası mahalleli sopalarla gece nöbetine başladı. Emniyet ise mahalleye 2 bekçi göndererek 24 saat gözetim sağladı.

MAHALLELİ HEMEN POLİSİ ARADI

Nöbet tutan gençler eşkale uygun birini görünce hemen polise haber verdi. Yunus ekipleri hemen olay yerine gitti ve A.O.M. isimli genç yakalandı. Gözaltına alınan adam nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme zanlıyı adli kontrol şartı ile serbest bıraktı. Mahalleli ise bu kadara isyan etti. Bu karara anlam veremediklerini söyleyen mahalleli, “İlla cezayı kendimiz mi keselim? Adalete güvenip onu teslim ettik. Ama mahkeme aynı gün serbest bıraktı. Bunu anlamak mümkün değil” dedi.

  • bodrum
  • serbest
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.