Bodrum Küçükbük Koyu’nu Bir Gecede Mahvettiler!

Bodrum’un doğal güzelliği Küçükbük Koyu, bir gece mahvedildi. Suya boşaltılan atık sular, sahili tanınamaz hale getirdi. Bölge halkı sabah uyandıklarında karşılarına çıkan bu görüntüye isyan etti.
Bodrum Küçükbük Koyu’nu Bir Gecede Mahvettiler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ege’nin incisi olarak kabul edilen Bodrum’da, bölge halkı bir skandala uyandı. Sabah Küçükbük Koyu’na inen tatilciler ve yerel halk gözlerine inanamadı. Bölgenin en güzel koylarından birisi olan Küçükbük Koyu, bir gecede rezalet bir hal aldı.
Bodrum Küçükbük Koyu’nu Bir Gecede Mahvettiler!

HASTALIĞA DAVET

Bir önceki gün güzel denizin keyfini çıkaran insanlar, ertesi gün sahile geldiklerinde gördükleri manzaraya isyan etti. Denizin üzerinde öbek öbek duran kirli atık ve pislikler adeta mideleri bulandırdı. Görüntüye isyan eden vatandaşlar çok geçmeden denize boşaltılan atık suların kaynağını öğrendi.
Bodrum Küçükbük Koyu’nu Bir Gecede Mahvettiler!

ATIK SUYU KİMİN BOŞALTTIĞI ORTAYA ÇIKTI

İddialara göre Küçükbük Muhtarı, mahallenin atık su borusunun kapaklarını açtırıp pisliğin suya boşaltılmasını istedi. Muhtar, pisliğin gece boyu dalgalarla birlikte yok olup gideceğini düşündü. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Suya boşaltılan pislik, denizi girilemez hale getirdi. Öte yandan, çevreye yayılan pis koku da tatilcileri rahatsız etti. Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen’in oğlu Metin Şen de sahilin mahvedilmesine tepki gösterenler arasında yer aldı.

  • bodrum
  • küçükbük
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.