BMW M8 Gran Coupe’nin tasarımı 2020’ye damgasını vuracak!

BMW tarafından geçtiğimiz senenin sonunda tanıtılan 2020 model M8 Gran Coupe dudak uçuklatan fiyatıyla dikkat çekiyor. Satılan en pahalı ikinci BMW olma özelliğini taşıyan araç uçuk fiyatına rağmen görenleri tasarımıyla kendine hayran bırakıyor.

BMW M8 Gran Coupe, son yıllarda Münih’ten çıkan en çarpıcı tasarıma sahip araba olarak biliniyor. Firmanın geçtiğimiz senenin sonunda tanıttığı ve araba severler tarafından çok beğenilen araç, 617 beygir kuvvetiyle iyi bir tasarımdan daha fazlasına sahip olduğunu kanıtlıyor. Şık, zarif ve sportif olarak nitelendirilen araç, M8 serisinin en üzerinde yer alıyor ve Porsche Panamera Turbo, Mercedes AMG GT63 ve Audi RS7 gibi araçlarla kıyasıya rekabete giriyor.

Aracın satışa çıkmasının hemen sonrasında araba severlerin yoğun ilgisine maruz kaldığı ise artık bilinen bir gerçek. Bazı şoförler ise M8 Gran Coupe’un zaten mükemmele yakın olan hatlarına bazı ufak dokunuşlar yaparak aracı daha benzersiz hale getirmeyi hedeflemiş. Bir BMW hayranının Donington Grey renkli arabasına yaptığı ufak dokunuşlar da buna örnek olarak verilebilir.

Özel program kullanıcılara pek çok seçenek sunuyor:

BMW M8 Gran Coupe’nin tasarımı 2020’ye damgasını vuracak!

Rengin adını daha önceki BMW X6 M ve X4 M modellerinden hatırlayan mutlaka olacaktır. Fakat araçtaki farklılık yalnızca dışında değil, içinde kullanılan özel bir deriyle de döşemeler benzersiz hale getirilmiş. Bütün bu seçenekler BMW’nin kullanıcılarına sunduğu özel bir programın içerisinde mevcut ve şoförler satın aldıkları aracı istedikleri biçimde tasarlama şansına sahip. Unutmadan ekleyelim, bu hizmetle kullanıcılar araçlarının pencerelerini özel bir krom çerçeveyle de kaplayabiliyor.

143 bin dolarlık (yaklaşık olarak 975 bin tl) olan fiyatıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan en pahalı ikinci BMW olmasıyla bilinen M8 Gran Coupe dudak uçuklatan fiyatına karşın gördüğü alakadan hiçbir şey kaybetmiyor. Şık ve son derece lüks dört kapılı M8 Gran Coupe, BMW M760Li’nin hemen altında yer verilen bu güzel araba bakalım piyasadaki yerini daha ne kadar süreyle aynı ölçüde koruyabilecek.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı