Blu TV CEO’su Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu İle İlgili Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz aylarda, Blu TV ile yayın hayatına geri dönen Behzat Ç.'nin yeni sezonu ile ilgili Blu TV CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ açıklama yaptı.

Yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen Behzat Ç. dizisi, 3 sezonun ardından final vermişti. Bittiği günden beri dizinin sevenleri Behzat Ç.’nin yeniden çekimlere başlamasını istedi. 2019’un ortalarında yapılan açıklamada Blu TV, Behzat Ç.’nin yeni formatı ile çekimlerine başladığını açıkladı ve Behzat Ç. 6 yıllık aradan sonra yayın hayatına geri döndü.


6 yıllık aranın ardından, kısa bir süre önce yeni formatıyla ilk sezonunu yayınlayan Behzat Ç.’nin 9 bölümden sonra final vermesi, dizinin sevenlerini üzdü. İkinci sezonu ile ilgili açıklama bekleyen Behzat Ç.’nin takipçilerine sevindiren haber Blu TV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ’dan geldi.

Blu TV daha önce  yaptığı açıklamada Behzat Ç.’nin 2’nci sezonunun yayınlanacağını açıklamıştı fakat bugün yer alan haberlerde, yaşanan anlaşmazlıktan dolayı çekilmeyeceği belirtildi. Çıkan bu haberlere ise Blu TV CEO’su yaptığı açıklama ile yalanladı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı