adplus-dvertising

BKMKİTAP’tan Harry Potter hayranlarına müjde

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk defa yayımlanmasının üstünden 20 sene geçmesinin onuruna yayımlanan Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Sene Özel Baskılar, BKMKİTAP mağazaları ve bkmkitap.com aracılığıyla okurlarla buluşuyor.
Takip et
BKMKİTAP’tan Harry Potter hayranlarına müjde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hem mağazaları hem de e-ticaret tarafıyla kitap tutkunlarını sevdikleri kitaplarla buluşturan BKMKİTAP, Harry Potter hayranlarının koleksiyonlarına eklemek isteyecekleri yeni kitapları okur dostu bir fiyatla satışa sundu. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme olanağı ve karta taksit fırsatları ile satışa sunulan kitaplar, serinin hayranları tarafından büyük alaka ile karşılandı. Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk defa yayımlanmasının üstünden 20 sene geçmesinin onuruna yayımlanan dört kitap “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Slytherin” , “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor” , “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Ravenclaw” ve “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Hufflepuff” başlıklarını taşıyor.

Binaların köklü tarihine, niteliklerine, öğrencilerine dair enteresan bilgiler, şaşırtıcı ayrıntılar ve Hogwarts Testi içeren kitaplar seriye yeni bir soluk getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.