adplus-dvertising

Bitcoin toparlanmaya başladı, 2022 sonu için çarpıcı yorum!

Kuvvetli bir toparlanma dalgası başlatan Bitcoin, 40 bin dolarlık direnç bölgesinin üstüne çıktı. Peki 2022 senesinin sonlarına doğru Bitcoin’de fiyat ne olur? İşte çarpıcı tahminler…
Takip et
Bitcoin toparlanmaya başladı, 2022 sonu için çarpıcı yorum!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bitcoin yeni haftayı 38 bin dolara kadar gerileyerek başlattı. Sonrasında kuvvetli bir toparlanma dalgası başlatan Bitcoin, 40 bin dolarlık direnç bölgesinin üstüne çıktı. Bitcoin’in düşüş trendine girmesinden alt coin’ler de nasibini aldı ve küçük yatırımcı panik satışı yaptı.

Bitcoin toparlanmaya başladı, 2022 sonu için çarpıcı yorum!

Milliyet’te yer verilen habere göre, Kripto Para Uzmanı Altuğ İşler, yüksek enflasyon masada olduğu müddetçe, Bitcoin’de yaz aylarına doğru yükseliş yaşanacağını söyledi. İşler, “Enflasyon bütün dünyanın gerçeği. Yatırımcının parası eriyor ve parasını korumak için çare arıyor. Bu Şekilde bir ortamda Bitcoin’de ciddi bir düşüş beklemiyorum. Ne zaman enflasyonla gerçek manada bir mücadele başlar işte o zaman Bitcoin’de biz bir ayı sezonu görebiliriz. Haziran ayına kadar, 40 bin doların üstünde olduğumuz müddetçe, 50 bin dolarları göreceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

YATIRIMCININ EN ÖNEMLİ SİLAHI SABIR Bitcoin toparlanmaya başladı, 2022 sonu için çarpıcı yorum!

Her düşüş hareketinde satıp, her yükselişte yatırım yapıldığında zarara uğranacağını ifade eden İşler, panik satışı butonuna basan yatırımcıya şu önerileri sundu, “Kripto piyasaları aşırı volatil, bu şekilde bir gerçek var. Çelik gibi sinirlere sahip olup, belli bir zaman hedefi koymadan hareket etmek gerekir.” Dünya Gazetesi’nden Berfin Çipa’nın haberine göre Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü ise şu bilgileri verdi “Bitcoin’in 80 bin hareketi yapmaması için majör bir neden yok. Hatta bu yıl içerisinde Ripple ve SEC davasını düşündüğümüzde burada izin verilebilecek bir spot ETF ürünleri Bitcoin’i 70 bin dolara kadar besleyebilir. Bitcoin kontrat işlemlerinin herhangi bir spotta karşılığı bulunmuyor. Dolayısıyla bu yıl izin verilecek bir kontrat ile Bitcoin 2022’yi muhtemelen 80 bine yakın kapatabilir.”

“DÜŞEN BIÇAK TUTULMAZ” Bitcoin toparlanmaya başladı, 2022 sonu için çarpıcı yorum!

“Düşen bıçak tutulmaz” diyen ve işi kumara çevirmemek gerektiğinin altını çizen Süllü, “Bitcoin dönecek biçiminde bir beklentiyle alım yapmak, biraz daha aşağılara gittiğinde size stres oluşturabilir. Ancak bugün çevremizde duyduğumuz Bitcoin zenginleri bir gecede Bitcoin zengini olmadı. Bunlar beş altı senelik bir beklemenin mahsulü. Düşüşlerde yatırım yaparken maliyeti düşürüp vadeyi uzatmak daha çok avantaj sağlayabilir” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.