Bitcoin için bankanın belirlediği fiyat 35 bin dolar oldu!

Kripto para birimlerinin atası olan Bitcoin’in sert yükseliş hareketinden sonra durulmasıyla beraber dev banka JP Morgan Bitcoin’e değer biçti. Banka adil fiyatın 35 bin dolar olduğunu açıkladı.
Takip et
Bitcoin için bankanın belirlediği fiyat 35 bin dolar oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekim ayıyla beraber kripto para piyasalarında kuvvetli yükselişler meydana gelirken JP Morgan fiyatlamalara yönelik olarak yeni bir münakaşa gündeme taşıdı.

ABD’li dev banka JP Morgan, Bitcoin’in adil fiyatının 35 bin dolar olduğunu belirtti. Bitcoin ise 63 bin dolar seviyelerinde işlem görüyor.

73 BİN DOLAR HEDEFİ DE KORUNUYOR

Banka, 35 bin doları adil fiyat olarak gösterse de 73 bin dolarlık fiyatı da makul göstermeye devam ediyor. Bitcoin’de stratejistlerin beklediği gibi hızlı yükselişlerin olmayacağına değinen JP Morgan, 2022 senesinde Bitcoin’in fiyatının 100 bin dolar seviyesine yükselebileceğine de değindi.

KRİPTO PARALAR 2022’DE RALLİ YAPACAK MI?

Kuruluş, 2022 senesinde kripto paraların öbür yatırım araçlarından daha yüksek performans göstereceğine değindi.

PİYASALARDA ALGILAMA FARKLI

JP Morgan’ın 35 bin dolarlık Bitcoin adil fiyatlamasına yönelik olarak piyasada farklı algılar oluşmaya başladı. JP Morgan’ın hedefini yüksek tutup ancak adil fiyatı düşük tutmasında farklı nedenlerin odluğu öne sürüldü. Olası bir düşüşte “Biz demiştik” demek için bu şekilde bir açıklama yapıldığını iddia edenler yükselişte de JP Morgan’ın elinin kuvvetli olduğunu ortaya koydular.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.