Bisiklet Sürerken Dengesini Kaybeden Kadın Kurtarılamadı!

İstanbul Pendik’te Cumartesi günü akşam saatlerinde, Türkmen asıllı genç kadın bisiklet sürerken dengesini kaybederek duvara çarptı. Talihsiz kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alınan bilgilere göre, olay İstanbul Pendik Çınardere Mahallesi’nde Cumartesi günü meydana geldi. Türkmen asıllı olduğu bilinen genç kadın akşam saatlerinde bisiklet sürmek için dışarı çıktı. Çınardere mahallesi civarında bir süre bisiklet süren kadın bir anda dengesini kaybetti ve bir evin duvarına çarparak bir anda yere yığıldı. Bir süre sonra genç kadını yerde baygın halde gören Çınardere mahallesi sakinleri, sağlık ekipleri ve polise haber verdiler.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Olay yerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri, Türkmen asıllı genç kadına ilk müdahaleyi yaptılar. Ancak duvara çarpmanın etkisiyle kafasına büyük darbe alan genç kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları sürerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Çınardere mahallesinde oturan ve olaya şahit olan bir kişi ise , ‘Sanırım spor yapmak için hızlı bir şekilde bisiklet sürüyordu, bir anda dengesini kaybetti ve karşıdaki evin duvarına hızlı bir şekilde çarparak başından darbe aldı. Ne olduğunu anlayamadım hemen sağlık ekiplerine haber verdim ama her şey için çok geçti’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı