Birce Akalay, yeni Netflix dizisi ile geliyor!

Birce Akalay, Netflix dizisi ile ekranlara dönüyor. Son olarak Star Tv’nin Babil dizisinde boy gösteren Birce Akalay, Kuş Uçuşu isimli dizide rol alacak.
Takip et
Birce Akalay, yeni Netflix dizisi ile geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Birce Akalay, yakında tekrardan setlere çıkacak. Oyunu, dijital bir dizi projesinden gelen teklifi kabul etti. Meriç Acemi’nin Netflix için senaryosunu yazmaya başladığı Kuş Uçuşu adlı dizinin başrolünde Birce Akalay’ın yer alacağı açıklandı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre meşhur oyuncu, 2021 senesinde gene setlerde yerini alacak.

Kuş Uçuşu adlı dizinin oyuncu kadrosunun tespit edilmesine devam edildiği de gün yüzüne çıktı. Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin enteresan de bir konusu var.

Bir televizyon kanalında geçen hikâyede, farklı yaş kuşakları arasındaki vaziyetlere yönelik hikaye anlatılacak.

BİRCE AKALAY KARİYERİ

2007 senesinden bu yana setlerde yer verilen Birce Akalay, ilk olarak Kader adlı dizide görünmüştü. Sonrasında Asi dizisinde Zeynep karakteri ile kendini gösteren oyuncu, Yer Gök Aşk dizisindeki Havva ile de akıllara yazıldı.

Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli, Yaşam Ara Sıra Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk, Ağlama Anne ve Babil meşhur oyununun yer aldığı öbür diziler oldu. Birce Akalay çeşitli sinema filmlerinde de rol aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.