Bircan Bali’den boşanma açıklaması!

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, eşi Ömer Gezen ile boşanacağı haberleri hakkında ilk kez açıklama yaptı. Ömer Gezen’in Bircan Bali’ye boşanma davası açtığı iddia edildi.

2018 yılının Eylül ayında hayatını avukat Ömer Gezen ile birleştiren Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, evliliğinin üzerinden yalnızca 1 ay geçmişken eşi Ömer Gezen’in açtığı boşanma davasıyla yıkılmıştı. Son günlerde de evliliğinde kriz olduğu konuşulan Bali’ye bir şok daha geldi.

Bircan Bali’nin eşi Ömer Gezen’in ikinci kez İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurduğu iddia edildi. Son zamanlarda da sürekli olarak boşanacakları konuşulan çiftten Bircan Bali, sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında iddialara açıklık getirdi.

Bircan Bali, açıklamasında şunları söyledi:

“3 aylık hamileyim. Biraz gergin bir hamilelik geçiriyorum. Ben hamileliğimi 2 haftalıkken öğrendim, öğrendikten hemen sonra eşim askere gitti.”

”Bu yüzden gerginlikler çoğaldı. Askerden geldikten sonra da şiddetli kavgamız devam etti. Biraz uzaklaşmak için o süreçte eşim Antalya’ya gitti.”

”Sonra büyüklerimizin araya girmesiyle sorunları aştık. Şimdilerde gayet iyiyiz, bir boşanma yok.”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Bircan Bali, ”Biz çok güçlüyüz. Anne-evlat dağları aşarız. Dua edin tansiyonum düzelsin tek ricam bu dua…. Allah büyük” notuyla paylaşmıştı. Bali’nin paylaşımında eşinden hiç bahsetmemesi dikkat çekmişti.

Bircan Bali’den boşanma açıklaması!

Bircan Bali’nin eşinin soyadını kullanmaması da dikkat çeken bir diğer ayrıntı oldu

Öte yandan Bircan Bali, hamileliğini sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı şu paylaşım ile duyurmuştu:

“Hamileyim, evet. Uzun süredir herkesin sorduğu, yüzümden, gözümden, elimi, ayağımı nereye koyacağımı bilemediğimden de anladığınız gibi…. Daha çok küçük olan bir mucizeyle beraberim artık… Mesafe uzun, zaman çok…”

Bircan Bali’den boşanma açıklaması!

”Daha çok yeni ama sizin dualarınıza olan inancımdan paylaşıyorum. Allah’ın izniyle bir bebeğimiz olacak. Hissi bile içime düştüğü andan itibaren bana bambaşka bir duygu yaratan en önemli şeyim… Bizi seçtiğin için sana şimdiden minnettarım…”

Ardından ise hamileliğinde zor günler geçirdiğini söyleyen Bircan Bali, sevenlerinden dua istemişti:

”Çok zor bir hamilelikmiş bu sizden ricam bol dua… Allah büyük”

Bircan Bali’den boşanma açıklaması!

Bebek bekleyen ünlü televizyon yıldızı Bircan Bali’nin avukat eşi Ömer Gezen ile boşanacakları haberi dün yazılı basında yer almıştı.

Bir süredir eşi Ömer Gezen ile problem yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Beyaz TV’de ekrana gelen “Söylemezsem Olmaz” programının ünlü yorumcusu Bircan Bali konuyla ilgili sessizliğini korurken, program partneri Ece Erken de konuya ilişkin herhangi bir soru yöneltmiyordu.

Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen birbirlerini yeniden takibe alıp ‘Her şey yolunda’ mesajı verirken dün yazılı basında çiftin boşanacağına dair bir haber yer almıştı.

Bircan Bali sessizliğini bozarak bugün konuya ilişkin ilk kez konuştu…

Bali, şunları söyledi: “3 aylık hamileyim. Biraz gergin bir hamilelik geçiriyorum. Ben hamileliğimi 2 haftalıkken öğrendim, öğrendikten hemen sonra eşim askere gitti. Bu yüzden gerginlikler çoğaldı. Askerden geldikten sonra da şiddetli kavgamız devam etti. Biraz uzaklaşmak için o süreçte eşim Antalya’ya gitti. Sonra büyüklerimizin araya girmesiyle sorunları aştık. Şimdilerde gayet iyiyiz, bir boşanma yok.”

Bircan Bali’den boşanma açıklaması! Bircan Bali’den boşanma açıklaması! Bircan Bali’den boşanma açıklaması!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı