Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova 83.bölüm özeti.. Behice’yi gören görgü tanığı kim?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın 11 Şubat tarihli 83. son bölümünde, Ümit’in Demir’e oynadığı büyük oyun dikkat çekti. Dizinin sonuna doğru Hünkar Yaman’ın öldüren Behice’yi gören kişinin kim olduğu ise merak konusu oldu. Behice’yi gören görgü tanığı kim? ir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!
Takip et
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova 83.bölüm özeti.. Behice’yi gören görgü tanığı kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yaman’ın katili ile ilgili görgü tanığının ortaya çıktığı anlat heyecana neden oldu. Son bölümünde, Behice’nin akıbeti merak konusu oldu. Tüm bunların ardından kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı kesintisiz yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 83. son bölüm ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler..

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde ne oldu?

Hünkar Yaman adına yapılacak yaz kampı inşaatından çıkan paralar bu haftanın merak uyandıran gelişmelerinden oldu. Giderek yakınlaşan Ümit ve Demir’in geceyi birlikte geçirmesi ise son bölümde damga vurdu. Demir’le ilgili planları olan Ümit’in ölümle ilgili söylediği sözler dikkat çekti. Züleyha’nın İstanbul’dan davet ettiği polis dostu araştırmasını derinleştirir ve yeni ipuçlarını ulaşır. Kimsenin haberi yoktur ama Behice’nin etrafındaki çember daralmaktadır. Üstelik bir görgü tanığı da ortaya çıkmak üzeredir! Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Son bölümü izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.