Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. yayınlanan fragmanda; Demir ve Züleyha araşında yeni bir aşkın kıvılcımları tutuşuyor. Demir, Züleyha'yı çok sevdiğini itiraf ediyor. Fekeli Demir'in Fikret'in kim olduğunu öğrenmesi ve kan dökülmesinden endişe ediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı...
Takip et
Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ümit, boşanma kararına çok sevinir ama sevindiğini belli etmemek için Demir’in fikrini sorgulamasını ister. Demir ise heyecanlı ve mutludur. Çocukların ve Züleyha’nın nerede yaşayacağını, Ümit ve kendisinin evinin nerede olacağına dair planlar yapar. Çukurova’ya döndüğünde yeni ve büyük bir aşka yelken açmış olacaktır. Bu süreçte evi aramak hiç aklına gelmez.

Demir’in, babasına iftira atanı karşısına çıkmaya çağırdığı gazete ilanı, tüm şehrin ilk konusu haline gelir. Her köşede bu konuşulurken, hastanede de bu ilan gündemdedir. İlanı gören Bahtiyar, Fikret’i aramaya başlar. Çünkü onun bildiği hikaye ile bu gazete ilanı aynı değildir. O sırada, ilanı gören Şermin de koşarak konağa gidecektir.

İstanbul’da gerçekleri araştıran Züleyha, Adnan Yaman’ın bu kadar acımasız olabileceğine inanmamaktadır. Mektupları yazan her kimse, bazı şeyler yerine oturmamaktadır. Sevda ise ne olursa olsun, bir çocuğu ortada bırakabilmiş bir adamı sevdiğine çok üzgündür. Öğrendiklerinin ağırlığı ile daha fazla İstanbul’da kalmadan Adana’ya dönerler. Döner dönmez de Züleyha’yı acilen şirkete çağırırlar. Demir’in ne zaman döneceğini bilemediklerinden Züleyha’dan birkaç imza atmasını isterler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.