adplus-dvertising

Bir Zamanlar Çukurova 136. Bölüm Full İzle- Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 12 Mayıs Perşembe günü 136. bölümü izleyiciyle buluştu. Çolak'ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak'ın kadın işçilerden birini tokatladığını görür. Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek, isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova full, tek parça Youtube link haberimizde
Takip et
Bir Zamanlar Çukurova 136. Bölüm Full İzle- Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir Zamanlar Çukurova 136. bölüm full izle 12 Mayıs Perşembe akşamında ATV ekranlarında. Bir Zamanlar Çukurova son bölümü tek parça halinde youtube platformunda izlenebilecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 136. BÖLÜM ÖZET

Çolak’ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak’ın kadın işçilerden birini tokatladığını görünce çılgınca döner. Kadın işçilerin de erkeklerle aynı yevmiyeyi alması için sesini yükselten Züleyha, Çolak’ın tepkisini çeker.

Kadınların eşit haklara kavuşması için mücadeleye karar veren Züleyha, Fikret’in de yardımıyla bir destek sandığı kurar. Çolak tarlalarında çalışacak işçi bulamayınca ortam iyice gerilir. Hakan ise Züleyha’nın içinde bulunduğu çok daha büyük bir tehlikenin farkındadır. Züleyha’nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan, Abdülkadir’le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçer.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 136. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

12 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 136. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklendi.

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova 136. Bölüm Full İzle- Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.