adplus-dvertising

Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz yıl tesettürden çıkarak takipçilerini şaşkına çeviren fenomen Sena Sever'in ablası, Ebru Sever Türk yeni pozuyla sosyal medyayı yaktı geçti. Takipçilerinden paylaşımına "Özlemiştik" mesajları yağdı.
Takip et
Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tesettürlü kızların yakından takip ettiği fenomen Sena Sever’in ablası Ebru Sever Türk, tesettürden ayrılmıştı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında bir yakını tarafından ifşalanan genç kadın, düğün davetlerine kapalı gidip, dışarıda açık olması sebebiyle linç edilmişti. Kimse tarafından yargılanmamak adına, hazır olduğu zaman diliminde takipçileriyle bu kararı paylaşmak istediğini söyleyen Ebru Sever Türk’e, yakın bildiği bir dost veya akrabası hayatının şokunu yaşatmıştı. Yaşanan durumun hemen ardından Türk, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmış, takipçilerinden helallik istemiş, o gün bugündür sırra kadem basmıştı.

Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı

Tesettürden ayrıldığı dönem takipçilerinin zorbalık mesajlarına maruz kalan Türk, bir süre sosyal medya detoksu yapmaya karar vermişti. Uzun zamandır kendisinden haber alınamayan fenomen, geçtiğimiz akşam paylaştığı fotoğrafla sosyal medyanın gündemine oturdu. Eşi Ahmet Türk ile bir davetten fotoğraf paylaşımı yapan Türk takipçilerinden tam not aldı.

Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı Bir süredir ortalarda olmayan Fenomen Ebru Sever Türk tesettürsüz fotoğrafını paylaştı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.