Bir Şansım Olsa programı kurgu mu, gerçek mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Şansım Olsa programının gerçek mi kurgu mu olduğu araştırılıyor. Peki Bir Şansım Olsa programında anlatılanlar yaşanmış olaylar mı, kişiler gerçek mi, programın sunucusu kim, oyuncu mu? Birçok insan tarafından araştırılan programın kurgu olup olmadığıyla ilgili bütün detaylar haberimizde
Takip et
Bir Şansım Olsa programı kurgu mu, gerçek mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Televizyon kanallarında son zamanlarda yeni bir tür program moda oldu. Bu türde genel olarak insanların dilekleri veya yaşadıkları üzücü olaylar telafi edilmeye çalışılıyor. TV 8’de yayınlanan Paylaş Benimle programı, Show TV’de yayınlanan Bir Şansım Olsa programı bu tarz programlara örnek verilebilir.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay’ın, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği “Bir Şansım Olsa”, pişmanlık duyanlara yeniden şans veriyor. Geçmişte yapılan hatalar için ikinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, ‘keşke’lerine çözüm arayacağı programda, gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşiyor.

Birçok insan doğal olarak bu programların gerçek mi, yoksa kurgu mu? Olduğunu merak ediyor. Bunun en temel nedeni insanların da bu programlara katılmayı istemesi oluyor. Bir Şansım Olsa programında insanların geçmişte yaşadıkları pişmanlıklar telafi edilmeye çalışılıyor.

BİR ŞANSIM OLSA PROGRAMI KONUSU NEDİR?

Bir Şansım Olsa programında geçmişe dair pişmanlığı ve keşkeleri olan kişilerin bu pişmanlıklarını ve hatalarını telafi etmeleri için bir şans verilmesi ele alınıyor. Programda gerçek hikayelerin işleniyor.

BİR ŞANSIM OLSA GERÇEK Mİ, KURGU MU?

Ayşegül Günay tarafından sunulan programın kurgu olup olmadığı konusuna gelecek olursak, programda gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı iddia ediliyor. Ancak bu hikayelerin program için tekrardan canlandırıldı söyleniyor. Yani bir nevi kurgu yapılıyor, ancak anlatılan gerçek bir hikayeden oluyor.

AYŞEGÜL GÜNAY KİMDİR?

Ayşegül Günay 9 Kasım 1969 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.Kameralar karşısına ilk kez 2006 yılında yayınlanan Kaybolan Yıllar adlı dizide canlandırdığı Niran karakteri ile geçmiş daha sonra; Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Osmanlı Cumhuriyeti, Aile Saadeti, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Asla Vazgeçmem gibi yapımlarda rol almıştır.Evli ve ikiz iki erkek çocuğu olan Ayşegül Günay şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Zöhre karakterine hayat vermektedir. Ayşegül Günay, 1.60 metre boyunda, 57 kilo ve Akrep burcudur.

Rol aldığı dizi ve filmler:

2020 – Hercai (Fisun Aslanbey) (TV Dizisi)

2019 – Kuruluş Osman (Zöhre) (TV Dizisi)
2019 – Verda (Adalet) (TV Dizisi)
2010 – Lale Devri (Sultan) (TV Dizisi)
2009 – Küçük Kadınlar (EDa) (TV Dizisi)
2009 – Aile Saadeti (Lamia) (TV Dizisi)
2015 – Asla Vazgeçmem (Aytül) (TV Dizisi)
2008 – Derman (TV Dizisi)
2019 – Şuursuz Aşk (Sinema Filmi)
2008 – Eşref Saati (TV Dizisi)
2012 – Moskova’nın Şifresi: Temel (Şehriye) (Sinema Filmi)
2011 – Sümela’nın Şifresi: Temel (Şehriye) (Sinema Filmi)
2018 – Çukurdere (TV Dizisi)
2018 – Bir Mucize Olsun (Esma) (TV Dizisi)

2017 – Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel (Şehriye) (Sinema Filmi)
2016 – Oflu Hoca’nın Şifresi 2 (Emine) (Sinema Filmi)
2010 – Yer Gök Aşk (Sultan) (TV Dizisi)
2008 – Osmanlı Cumhuriyeti (Hayat Kadını) (Sinema Filmi)
2006 – Kaybolan Yıllar (Niran) (TV Dizisi)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.