adplus-dvertising

Bir Küçük Gün Işığı 7. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça

Başrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı 7. Bölümü ile ekrana damga vurdu. 17 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı 7. bölümde Ümran, Dila'nın oyununa gelir. Fırat'ın, Güneş'le neden bu denli ilgilendiğini bulmaya çalışır. Elif'i araştırmaya başlar. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Bir Küçük Gün Işığı son bölüm full izle link haberimizde
Takip et
Bir Küçük Gün Işığı 7. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram türündeki dizisidir.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fırat artık Dila’nın arkasında durmayacağını açıkça belirtir. Dila’nın öfkesi Fırat’a yönelir. Yılmaz’la birlik olup Fırat’ı köşeye sıkıştırmaya çalışırlar. Elif ise işten istifa edip Fırat’ın aldığı evde yaşamayı reddeder. Elif ve Güneş hem parasız hem evsiz kalırlar. Artık onları daha zor günler bekliyordur. Fırat, Elif’e kendini affettirmek için uğraşırken Elif sadece dürüst olmasını, bir daha arkasından iş çevirmemesini ister. Fırat için bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Dila çoktan harekete geçmiş, Fırat’ı köşeye sıkıştırmıştır.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 7. BÖLÜM İZLE

17 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı 7. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Bir Küçük Gün Işığı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Küçük Gün Işığı 7. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.