adplus-dvertising

Bir Küçük Gün Işığı 6. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça

Başrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı 6. Bölümü ile ekrana damga vurdu. 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı 6. bölümde Dila ve Ümran arasındaki savaş artık ölümcüldür, birinin canına mal olmadan Fırat bir şeyler yapmalıdır Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Bir Küçük Gün Işığı son bölüm full izle link haberimizde
Takip et
Bir Küçük Gün Işığı 6. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram türündeki dizisidir.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dila ve Ümran arasındaki savaş artık ölümcüldür, birinin canına mal olmadan Fırat bir şeyler yapmalıdır. Ancak Fırat hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, buzdağının görünmeyen bir yüzü daha olduğunu bilecek kadar tanır ailesini.

Elif ise Güneş’e bir yuva vermek, onu evinde hissettirmek isterken evi kaybedeceğini öğrenmiş, çaresizdir. Her şeye rağmen Güneş için sağlam durmaya, ona bu felaketi sezdirmemeye çalışır ama Güneş evsiz kalacaklarını anlar. Güneş seçimini çoktan yapmıştır. Güneş’in evi, Elif’tir artık. Fırat, Elif’e yardım etmek isterken geri dönüşü mümkün olmayan bir hata yapar. Bu sırada Dila da boş durmaz, Fırat’la Ümran’ı karşı karşıya getirmeyi başarır.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 6. BÖLÜM İZLE

10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı 6. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Bir Küçük Gün Işığı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Küçük Gün Işığı 6. bölüm full izle-Bir Küçük Gün Işığı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.