Bir Haftadır Aranan Genç Kızdan Haber Alınamıyor

İstanbul Cevizli’de arkadaşları ile dışarı çıkacağını söyleyen 18 yaşındaki İlknur Koç’tan bir haftadır haber alınamıyor.

İstanbul Cevizli’de ailesi ile beraber yaşayan İlknur Koç  arkadaşları ile birlikte dışarı çıkacağını söyleyerek evden çıktı. Dışarı çıktığı arkadaşlarından kısa süre sonra ayrılan Koç, o gün eve dönmeyince ailesi polise başvurdu.


Arkadaşları ile irtibata geçen polis ekipleri Koç’un kısa süre sonra yanlarından ayrıldığını ifade etti. Çocuklarının başına bir şey gelmesinden korkan aile polislerden yardım isteyerek kızlarının bulunması çağrısında bulundu.

KAÇIRILMA İHTİMALİ ÜZERİNDE DURUYORUZ

Kızlarının kaybolmasının ardından anne Filiz Koç kızının kaçırılma ihtimalinin olduğunu söyleyerek Koç’un yaşamından endişe ettiğini dile getirdi.  Anne Koç “Kızımın yaşı çok küçük nerede ne yapıyor hiç bilmiyoruz 1 haftadır uyku uyumuyorum. Kaçırılmış olabileceğini düşünüyoruz. Öyleyse eğer kızıma zarar vermesinler bize geri versinler. Onun yerine bizi alsınlar.” şeklinde konuştu. Başvurunun ardından polis ekipleri genç kızı bulmak için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı