Bir Gecede 18 Erkekle Yatıp Hayalini Gerçekleştirdi

Bir gecede 18 erkekle birlikte olmanın nasıl olduğunu merak eden Avustralyalı Louise isimli kadın, hayalini sonunda gerçekleştirdi.

Avustralya Louise isimli kadını konuşuyor. Bir gecede 18 erkekle birlikte olmanın nasıl bir duygu olduğunu merak eden Louise, sonunda bu hayalini gerçekleştirdi. Birlikte olduğu ilk kişinin kocası olduğunu belirten Louise, bunun başka bir erkekle olmayacağı anlamına gelmediğini belirtti. Yeni bir macera için can attığını ve bu hayalini sonunda gerçekleştirdiğini belirten Louise, ülkede bir anda gündemin bir numarası oldu.

Bu isteğini kocasının onayını alarak gerçekleştirdiğini belirten Louise, kocasının onayı olmadan böyle bir şeye cesaret edemeyeceğini vurguladı. Karısının başka erkeklerle birlikte olma isteğinin olağan olduğunu belirten koca ise ilişki anında eşinin yüz ifadesinden haz aldığını itiraf etti. Sıradışı çiftin bu açıklamaları bazı kesimler tarafından sert bir dille eleştirildi.

SAYIYI ARTIRMAYI AMAÇLIYORLAR

Avustralya’nın yanı sıra dünya basınında da geniş yer bulan çifte, şimdilerde röportaj teklifleri yağıyor. Gelen teklifleri şimdilik geri çeviren karı-koca, önümüzdeki günlerde farklı iddialı bir olayla daha gündeme geleceğe benziyor. Kocasının da onayıyla bir gecede 18 erkekle birlikte olan Louise isimli kadın, yeni hedefinin bu sayının üstüne çıkmak olduğunu ifade etti. Olayın medyada haber olmasının ardından bazı kesimler karı-kocanın yalan söylediğini ve reklam için böyle bir yolu seçtiğini savunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı