Bir Garip Uyuşturucu Operasyonu!

17 Temmuz 2019, 10:49 tarihinde eklendi
Adana polisi, gelen ihbarlar üzerine pazarda uyuşturucu operasyonu yaptı. Vatandaşlar, tezgahları tek tek kontrol eden narkotik timlerini şaşkın gözlerle izledi.
Bir Garip Uyuşturucu Operasyonu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Polis ilginç bir uyuşturucu operasyonuna imza attı. Adana’da gelen yoğun ihbarların ardından pazar tezgahlarını denetime alan narkotik timleri düğmeye bastı. Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda tezgahlar tek tek kontrol edildi, sebzelerin arasında uyuşturucu madde arandı. Polislerin bu sık rastlanmayan uygulamasına şahit olan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

100’ü aşkın polisin katıldığı operasyonda bin 200 kişinin GBT sorgulaması yapıldı. Pazar tezgahlarında uyuşturucu maddeye rastlanmazken 2 ruhsatsız silah ele geçirildi. Kurallara uymayan 3 otomobil sürücüsüne ise para cezası uygulandı.

MADDE KULLANIM YAŞI DÜŞÜYOR

Şehir genelinde uyuşturucu ile mücadelenin tam gaz devam edeceğini söyleyen emniyet yetkilileri vatandaşları da dikkatli olmaları konusunda uyardı. Adana’da uyuşturucu ticaretine savaş açtıklarını söyleyen polis ekiplerine vatandaşlar da destek verdi. Yapılacak ihbarların kendileri için hayati önem taşıdığını söyleyen emniyet güçleri vatandaşa duyarlılık çağrısı yaptı. Madde kullanma yaşının git gide düştüğü şehirde küçük çocukların ara sokaklarda uyuşturucu satışına zorlandığı da biliniyor. Polis özellikle okul çevrelerindeki uyuşturucu satıcılarına da titiz tedbirler alırken şebeke patronlarına da ciddi bir operasyon hazırlığının olduğu ifade ediliyor.

  • operasyon
  • uyuşturucu
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.