Bir Dönemin Çocuk Yıldızı Kocaman Oldu

Televizyon programlarında boy gösteren bir dönemin çocuk yıldızlarından Efe Koçyiğit'in eski günlerinden eser kalmadı.

Bir dönem ekranların aranan çocuk yıldızlarının başında gelen Efe Koçyiğit, kendi adına açılan sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam ediyor. Uzun süredir sırra kadem basan Koçyiğit, aradan geçen zamanda bir hayli büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.


‘Çocuktan Al Haberi’ programıyla adını duyuran ve ‘Çitos Efe’ lakabıyla geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran Efe Koçyiğit, ailesi tarafından istismar edildiği iddiaları üzerine ekran macerasına ara vermişti. Kendi ismiyle açılan sosyal medya hesabından ürün tanıtımları yapan ve ardından bir sinema filminde rol alan Efe Koçyiğit’in son halini görenler tanımakta zorlanıyor. 15 bin kişilik sosyal medya hesabından çeşitli videolar çekip paylaşan Efe, bu şekilde gündemde kalmaya çalışsa da pek başarılı olamıyor.

TAKİPÇİLERİ HALA AYNI GÖRÜŞTE

Takipçileri Efe’nin anne ve babası tarafından istismar edildiğini düşünüyor. Gönderilerin altına yapılan yorumlarda Efe’nin bir diyetisyen kontrolünde kilo vermesi gerektiğini belirten takipçileri, bu konuda ailesinin üzerine büyük sorumluluk düştüğüne dikkat çekiyor. Hatırlanacağı üzere Efecan gibi çocuk yıldızları korumak ve yapımcılar tarafından sömürülmesinin önüne geçmek için bakanlık bünyesinde bir kurul oluşturulmuştu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı