“Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki!

“Çatlak Şanzel” ismiyle tanınan şarkıcı Şanzel Çetin, program yapımcısı Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuk oldu. Şanzel’in bir doktoru öldürdüğünden bahsettiği program sosyal medyada tepki çekti. Armağan Çağlayan'ın hukukçu olması da tepkinin büyüme nedeni oldu!
Takip et
“Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Armağan Çağlayan’ın dün yayınlanan programında şarkıcı Şanzel, bir doktoru öldürdüğünü şu ifadelerle anlattı:

“Babaannem yanlış ameliyatla vefat etti ve babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yatarak kurtuldum, ondan sonra da alışkanlık yaptı. Birkaç kere de yaralamadan cezaevine girdim.”

Türkiye’de neredeyse her gün bir sağlık çalışanına yönelik uygulanan şiddetin haberi medyaya yansırken bu ifadelerin kullanılması sağlık sektörü çalışanlarının tepkisini çekti. Hukukçu olan Armağan Çağlayan’ın Twitter hesabında programı paylaştığı mesajına onlarca eleştiri geldi.

Çatlak Şanzel’ olarak bilinen Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube programında bir doktoru öldürdüğünü anlattı ve “Daha sonra alışkanlık oldu bu sefer de insanları yaralamaya başladım” diyerek cinayeti tiye aldı.

Kamuoyunda “Çatlak Şanzel” ismiyle bilinen şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programında tepki toplayan ifadeler kullandı.İşlediği bir cinayeti anlatan Şanzel, babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru nasıl öldürdüğünü anlattı.

“TEDAVİ SÜRECİNDE HATASI VARDI”

“Babaannemin ölümünde tedavi sürecinde hatası vardı. Bu yüzden öldürdüm” diyerek işlediği cinayeti anlatan Şanzel Çetin, 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yattığını söyledi.

Çetin, cinayeti tiye alarak şöyle devam etti

“ONDAN SONRA ALIŞKANLIK YAPTI”

“Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim”Şanzel Çetin’in bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki toplarken, Çetin’in sözlerine kahkaha atan Armağan Çağlayan da eleştiri oklarının hedefi oldu.Gelen tepkiler üzerine Çatlak Şanzel hashtag’i Twitter gündeminde 2. sıraya kadar yükseldi.Atılan tweetlerden bazıları şöyle:

“Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki! “Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki! “Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki! “Bir doktor öldürdüm, alışkanlık yaptı” diyen Çatlak Şanzel’i konuk alan Armağan Çağlayan’a tepki!

ŞANZEL ÇETİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Gerçek adı Şanzel Çetin olan fenomen şarkıcı sahne adıyla ‘Çatlak Şanzel’ olarak biliniyor. 1982 yılında dünyaya gelen Çatlak Şanzel, Ankara’da yaşamını sürdürüyor ancak aslen Kahramanmaraş Elbistanlı. 12 yaşından itibaren düğünlerde sahne almaya başlayan Çatlak Şanzel, 17 yaşında adam öldürmekten cezaevine girdi ve o yıllarda hiç tanımadığı bir adamla evlendi.’Neredesin’ şarkısı ile sosyal medyanın fenomen isimleri arasına girmeyi başaran Şanzel Çetin, Ankara’da farklı mekanlarda sahne alıyor ve sahne aldığı mekanlarda kendisine has üslubu ile tanınıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.