Bir Adamın Aynı Anda 8 Kadınla Evli Olduğu Ortaya Çıktı

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda şok eden bir olay yaşandı. Ömer Sırtaş'ın 8 kadınla evli olduğu ortaya çıktı.

ATV ekranlarında sevilerek takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda, izleyenleri şok eden bir olay yaşandı. 41 yaşındaki Ömer Sırtaş’ın aynı anda 8 kadınla evli olduğu ortaya çıktı. Olayı ise Sırtaş’ın evli olduğu kadınlardan biri olan Sevgi Demir, diğer kadınlara ulaşarak ortaya çıkardı.


GERÇEK TELEFON MESAJLARINDAN ORTAYA ÇIKTI

Ömer Sırtaş ile 3 yıl dini nikahla evli kalan Sevgi Demir, bir gün küçük oğlunun evde babasının cep telefonu ile oynaması sonucu gerçekleri öğrendi. Oğlunun telefonla oynadığı sırada telefonu oğlunun elinden alan Sevgi Demir, eşine Whatsapp’tan ‘Ömrüm’ yazan bir mesajı gördü. Diğer yazılanlara da bakan Demir, ‘Seni çok seviyorum’ yazan mesajı da görünce, eşine telefonu verdi ve oğlunu alarak evden çıktı.

8 FARKLI KADINDAN 5 ÇOCUĞU OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Evi oğlu ile birlikte terk eden Sevgi Demir, kocasını araştırmaya karar verdi. Sevgi Demir, yaptığı araştırmalarda öğrendikleri karşısında şok oldu ve kocasının hayatında başka kadınlar olduğunu anladı. Daha sonra bu kadınlara ulaşan Demir, ilk olarak eşinin Selin isimli bir kadından 2 çocuğu olduğunu öğrendi. Demir, araştırmalarının devamında, Ömer Sırtaş’ın 8 farklı kadından toplamda 5 tane çocuğu olduğunu öğrendi.

Müge Anlı, Sevgi Demir’e “Nasıl anlamazsınız” sorusunu yöneltince Demir, Ömer Sırtaş’ın şehir dışında iş yaptığı için alamadığını söyledi.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı