Bir Adam Pendik’te, 8 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu

Pendik'te 8 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunan zanlı gözaltına alınarak tutuklandı. Zanlının bulunması için 200 tane kamera incelendi.

Kuzeni ile 22 Ekim tarihinde Kavakpınar parkında oynayan 8 yaşındaki erkek çocuğuna, bir kişi tarafından ormanlık alana götürülerek cinsel istismarda bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlatıldı. Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmada, Pendik Çocuk İzleme Merkezinde mağdurun ifadesi alındı.


Kuzeni ile parka oynadığı sırada tanımadığı bir kişinin yanlarına gelerek çalılık alana götürüp istismarda bulunduğunu anlatan çocuğun yer göstermesi üzerine ekipler, yaklaşık olarak 8 kilometrelik alanda bulunan 200 güvenlik kamerasının görüntülerini inceledi. İncelemelerde zanlının mahalleden hiç çıkmadığı saptandı ve bunun üzerine mahallede yaşayan 58 bin kişi ekiplerce incelemeye alındı ve daha sonra 25 bin erkek şahıs ile ilgili detaylı çalışma yapıldı.

VERİLER KAPSAMINDA ŞÜPHELİ SAYISI 280’E İNDİ

Daha sonra iş yerinin duvar yüksekliği ile şüphelinin boyu kıyaslandı ve yapılan boy analizi ile birlikte elde edilen veriler kapsamında şüpheli sayısı 280’e indi. 280 kişi üzerinde polis ekipleri birebir çalışma yaptı ve cinsel istismarda bulunan zanlının 42 yaşındaki A.Ç. olduğu tespit edildi. Şahıs 6 Kasım tarihinde Güllübağlar Mahallesi Tandoğan Caddesi’nde gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı