BiP uygulamasına son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı

Verilerini Facebook ile paylaşmayı şart koşan yeni kullanıcı sözleşmesi hazırlayan Whatsapp’tan kaçış sürüyor. Whatsapp’a yönelik tepkilerin ardından, Turkcell’in benzer uygulaması BİP kullanıcı sayısını artırdı.
Takip et
BiP uygulamasına son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Verilerini Facebook ile paylaşmayı şart koşan yeni kullanıcı sözleşmesi hazırlayan Whatsapp’tan kaçış sürüyor. Turkcell’in benzer uygulaması BİP’te kullanıcı sayısını artırdı.

Anlık mesajlaşma uygulaması BİP’te son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı hesap açtı. Turkcell, Tüm operatör kullanıcılarına açık anlık mesajlaşma uygulaması BiP’in kullanıcı sayısı son 24 saat içerisinde 1 milyon 124 bin kişi daha arttığını duyurdu.

“VERİLER TURKCELL’DE KORUNUYOR”

BiP’den yapılan yazılı açıklamada, “BiP’teki tüm veriler yüksek güvenlikli şifreleme ile Türkiye’deki Turkcell veri merkezlerinde korunuyor. Dünya çapında 53 milyonun üzerinde indirilen BiP uygulaması her geçen gün eklenen yeni özellikleriyle daha da gelişiyor. BiP, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama özellikleri ile hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlardan kesintisiz iletişim sunuyor. HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşme yapma imkânı da sağlayan BiP’te Gece Modu, Kişiselleştirilmiş Menü gibi farklı özellikler de yer alıyor. BiP’in fark yaratan yetenekleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. BiP’e özel kaybolan mesaj yeteneği sayesinde, gönderilen mesajlar seçilen süre boyunca takipçinin sohbet ekranında görünüyor ve belirlenen süre dolunca otomatik olarak siliniyor” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.