Binnur Kalkavan: Seks Kölem Olmak İsteyenler Oldu

Ünlü oyuncu Binnur Kalkavan, annelikle ilgili sözlerinde yanlış anlaşıldığını ve kendisine gelen en tuhaf mesajların neler olduğunu anlattı.

Ünlü oyuncu Binnur Kalkavan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında sözlediği sözler nedeniyle yanlış anlaşıldığını söyledi. “Annelik, matah değil.” diyen Kalkavan, sözlerine açıklık getirdi. Annelik kelimesinin yerine doğurmak kelimesini kullanmak istediğini söyledi.

BİNNUR KALKAVAN, “DOĞURMAK MATAH DEĞİL” DEDİ

Doğum yapmanın tek başına yeterli bir şey olmadığını ve anneliğin, bir ömür sürecek fedakarlıktan geçtiğin söyleyen Kalkavan, yanlış anlaşılan sözlerine açıklık getirdi. Annelik görevini başarıyla yerine getiren kadınları bu sözlerine alınmasına şaşırdığını söyleyen Kalkavan, bu sözlerinin annelik görevinden uzak kadınlar için geçerli olduğunu söyledi.

KENDİSİNE GELEN EN SAÇMA TEKLİFİ SÖYLEDİ

Bir tanıdığının kendisiyle seks partneri olmak istediğini ve efendi – köle ilişkisi yaşamak için teklifte bulunduğunu söyleyen Kalkavan, bunun aldığı en abuk teklif olduğunu söyledi. Yurt dışında çok görüldüğünü söylediği bu ilişki türünün ülkemizde de yaşandığını ve kırbaçlanmak isteyen erkeklerin kendisine mesaj attığı dönemler olduğunu söyledi. “Adam kırbaçlanmak istiyor.” diyerek durumu anlatan Kalkavan, bastırılmış duyguların bu tür şeylere sebep olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı