adplus-dvertising

Binmeye kıyamıyor, streç filmle koruyor

İzmir’in Tire ilçesinde klasik araç tutkunu Hasan Karadişoğlu, bayramdan bayrama kullandığı 79 model orijinal arabasını streç filmlere sararak koruyor.
Takip et
Binmeye kıyamıyor, streç filmle koruyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tire’de yaşayan 28 yaşındaki klasik araba tutkunu Hasan Karadişoğlu, sahibi olduğu 79 model Murat 131 marka arabasına gözü gibi bakıyor. Karadişoğlu, binmeye kıyamadığı arabasını yalnızca özel günlerde trafiğe çıkarırken, binmediği zamanlarda ise arabası streç filmlere sararak koruyor.

Binmeye kıyamıyor, streç filmle koruyor

Arabasını araştırmak için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden pek çok kişinin geldiğini ifade eden Karadişoğlu, arabasına gösterilen alakadan son derece memnun olduğunu belirtti.

Binmeye kıyamıyor, streç filmle koruyor

“Değerini verene satabilirim”

Şuan aracını satmak gibi bir niyetinin olmadığını anlatan Hasan Karadişoğlu, ilerleyen zamanlarda değerini verene aracını satabileceğini belirtti. Karadişoğlu, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:
“Bu çocukluktan gelen bir sevda. 79 yıllarını canlandırmak, herkese bu nostaljiyi yaşatmak ismine bu araca gözüm gibi bakıyorum. Toz olmasın, çizilmesin diyerek aracı binmediğim zamanlarda streç filme sarıyorum. Bayrama özel aracı çıkardık, bir iki tur attık. Bugüne kadar aracı satın almak için çok teklifte bulunan oldu. Tabi biz bugüne kadar hiç oralı olmadık. İlerleyen zamanlarda değerini verene aracımı satabiliriz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.