adplus-dvertising

Bingöl’de köpek saldırısına uğrayan baba oğul canını zor kurtardı!

Bingöl’ün Genç ilçesinde eve gitmek isterken köpek saldırısına uğrayan baba oğul neye uğradığını şaşırdı. Berat, amcasının evine saklanırken, baba Baki Çatkın ise vatandaşlar tarafından zor kurtarıldı.
Takip et
Bingöl’de köpek saldırısına uğrayan baba oğul canını zor kurtardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam saatlerinde Genç ilçesi Yenişehir Mahallesi’nde yaşandı. Lise öğrencisi Berat Çatkın, evine gitmek istediği esnada köpeklerin saldırısına uğradı. Yakındaki amcasının evine sığınarak kendisini köpeklerden kurtaran Berat Çatkın, eve giden babasını telefonla arayarak uyarıda bulundu. Baba Baki Çatkın da eve doğru giderken ortalama 20 köpeğin saldırısına uğradı.

Bacağından yaralanan ve çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarılan Baki Çatkın, Genç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Berat Çatkın’a da kendi olanaklarıyla gittiği Genç Devlet Hastanesi’nde müdahalede bulunuldu.

Baba- oğul, tedavilerinin sonrasında taburcu edildi.

‘CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK’

Hastaneden oğlu ile beraber taburcu olan Çatkın, “Evime giderken 15- 20 arası yetişkin köpeğin saldırısına uğrayıp yaralandım. Bacağımdan ısırıp beni düşürdüler. Çevredeki vatandaşlar sağ olsun beni kurtardılar. Köpeklerin ne tür hastalık taşıdıklarını bilmiyoruz. Can güvenliğimiz yok. Oradaki vatandaşlar olmazsa Allah korusun daha kötü neticeler da doğabilirdi. Artık bir çözüm bulunsun. Hem hayvanların hayatları için hem de bizim can güvenliğimiz için çözüm bulsunlar” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.