Binbir Surat Bitcoin Safiye’nin Yakalanma Anı Kameralara Yansıdı

Binbir Surat Bitcoin Safiye lakaplı Safiye Gökçen Bulut'un yakalanma anı kameralara yansıdı. Bulut, birçok kişiden toplam 30 milyon lira dolandırmıştı.
Binbir Surat Bitcoin Safiye’nin Yakalanma Anı Kameralara Yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin dört bir tarafından birçok vatandaşı sanal para Bitcoin borsasında dolandıran “Binbir Surat Bitcoin Safiye’ takma isimli Safiye Gökçen Bulut, Bursa Narkotik polisi tarafından gözaltına alındı. Bulut, Aydın polisi ile beraber gerçekleştirilen operasyon sonucunda Bursa – İzmir – İstanbul otobanı üstünde batı gişelerinden lüks spor araçla geçiş gerçekleştirdiği esnada yakalandı. Polis tarafından Türkiye’nin her tarafında uzun zamandır aranan Bulut, Bursa Narkotik Şube Müdürlüğüne sevk edildi. Bitcoin Safiye’nin yakalanma anı gişe kameraları tarafından anbean kaydedildi.

YAKALANMA ANI KAMERALAR TARAFINDAN KAYDEDİLDİ

Kameralar tarafından kaydedilen görüntülerde, Safiye Gökçe Bulut ve yanındakilerin lüks araç ile Bursa-İzmir Otoyolu Batı Gişeleri’ne giriş yaptığı esnada, polislerin lüks araca yaklaşarak araçta etkisiz hale getirdiği görüldü. Araçta bir süre arama gerçekleştiren polislerin, Safiye Gökçe Bulut’u Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne götürmek için yola çıktığı anlar da ayrıca görüntülerde yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.