Binance çöktü mü? Binance neden açılmıyor? Sorun Çözümü Nedir?

Anlık olarak coin hareketlerinin takip edildiği, alım satım emirlerinin verildiği Binance uygulaması, açılmama problemi ile karşılaştı. Binance çöktü iddiaları ile karşı karşıya kaldı. Peki, Binance neden açılmıyor ve çöktü mü?
Takip et
Binance çöktü mü? Binance neden açılmıyor? Sorun Çözümü Nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Binance uygulaması üzerinden coin alış satışı yapan kullanıcılar, sabah saatlerinde büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldı. Binance uygulamasının açılmaması ile birlikte Binance çöktü mü sorusuna yanıt aramaya başlandı.

BİNANCE ÇÖKTÜ MÜ?

Binance uygulaması, Google Android Web View uygulamasının yarattığı sorun nedeniyle açılmayan uygulamalar arasında yer aldı. Google Play Store tabanlı tüm uygulamaların açılmasında problem yaratan bu sorundan Binance da nasibini aldı. Bu sorunun üstesinden gelmek için ise Google Play Store üzerinden Android Web View uygulamasının güncellenmesi yeterli olacak. Böylece Binance gibi açılmayan tüm uygulamalar rahatlıkla açılabilecek.

BİNANCE AÇILMAMA SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

İnternet içeriğinin uygulamada görünmesini sağlayan arayüz Android System Webview’dan kaynaklanan hatayı iki şekilde çözülebiliyor.

Birincisi uygulamayı telefondan kaldırmak. Ancak bazı telefonlarda bu seçeneğin bulunmadığı gelen şikayetler arasında. Ayrıca daha sonra yeniden uygulamayı indirmeniz gerekecek.

Birinci seçenek ise uygulamayı geçici olarak durdurmak. Bunun için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekiyor:

-Ayarlardan, Uygulamalar bölümüne gidin.

-Android System Webview’ı bulup açın.

-Sol altta Devre Dışı Bırak seçeneğine tıklayın. Eğer bu seçeneği göremiyorsanız sağ üstteki üç noktaya tıklayıp güncellemeleri kaldır seçeneğini de kullanabilirsiniz.

-Uygulamayı devre dışı bırakın. Eğer kullandığınız Android sürümü 11’in altında ise başka bir seçeneğiniz daha var. O da telefondaki chrome uygulamasının güncellemelerini silmek: Ayarlar > Uygulamalar > Chrome > Güncellemeleri kaldır

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.