Binali Yıldırım, Erdoğan'ı Rehberine Bakın Ne Diye Kaydetmiş

AK Parti İstanbul Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya’daki temasları kapsamında gençlerin ricası üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı. Yıldırım'ın Erdoğan'ı telefon rehberine "RTE" diye kaydettiği görüldü.
Takip et
Binali Yıldırım, Erdoğan'ı Rehberine Bakın Ne Diye Kaydetmiş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

23 Haziran yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında Ekrem İmamoğlu'na kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Binali Yıldırım, önceki gün Malatya’daki temasları kapsamında Battalgazi Çınar Park'ta yaklaşık 5 bin gençle bir araya geldi. Neşeli anların yaşandığı buluşmada Yıldırım, gençlerin ricası üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı.

"SİZLERLE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ"

Yıldırım2dan gelen telefonu açan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini heyecanla dinleyen gençlere şöyle seslendi: "Güzel yaz akşamında memleketinde herkesi en kalbi duygularla selamlıyorum. Sizlerin maşallah kayısı bol, bereketi de bol, Allah yolunuzu açık etsin. İnşallah bu akşam Binali Bey, milletvekili arkadaşlarımız sizlerle bir aradalar. Nasip olursa bayramdan sonra en yakın zamanda ben de Malatya'yı ziyaret edeceğim. Malatya'da şöyle hem açılışlar, hem güzel ilkleri yapmak istiyorum. Özellikle genç kardeşlerimizle beraber geleceğe yürüyeceğiz. Malatya hiçbir zaman bizleri mahcup etmedi, inanıyorum ki bundan sonra da mahcup etmeyecek ve sizler dik durdukça inşallah sizlerle bu yolda emin adımlar ilerleyeceğiz. Sizleri İstanbul'dan en kalbi duygularla selamlıyorum."

Binali Yıldırım, Erdoğan'ı Rehberine Bakın Ne Diye Kaydetmiş

"BU HAFTA SONU AÇILIŞINI YAPACAĞIZ"

Sözlerinin devamında İstanbul-İzmir otoyolunun açılışına katılacağını hatırlatan Erdoğan, "Bu hafta sonu inşallah İstanbul-İzmir otoyolunun bir tarafında Binali Bey, bir tarafında şahsım olmak üzere bu otoyolun açılışını yapacağız ve böylece bayram öncesi İstanbul-İzmir otoyolunun büyük bir kısmını açmış olacağız ve Bursa'daki şehir Hastanesi'nin aynı gün açılışını yaparak tüm Bursalı kardeşlerimizi bu şehir hastanesiyle de inşallah resmen kavuşturmuş olacağız. En yakın zamanda Malatya'da da bu heyecanı yaşamak dileğiyle sizleri bu güzel yaz akşamında en kalbi duygularımla selamlıyorum. Geceniz kutlu, geleceğimiz aydınlık olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım, Erdoğan'ı Rehberine Bakın Ne Diye Kaydetmiş

YILDIRIM, ERDOĞAN'I "RTE" DİYE KAYDETMİŞ

Ote yandan Erdoğan'ın gençlere seslendiği buluşmada Binali Yıldırım'ın telefonundaki detay dikkatlerden kaçmadı. Yıldırım'ın Erdoğan'ı telefonuna "RTE" diye kaydettiği görüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.