Bim market zinciri kendi bisküvi şirketini kuracak!

Türkiye’de hemen her mahallede bulunan BİM, mağazasında satmak üzere Türkiye’nin hemen her semtinde onlarca mağazası bulunan BİM şekerleme ve bisküvi şirketi kuracak. BİM yeni firmasında ürettiği ürünleri kendi mağazalarında satışa sunacak. Firma tarafından yapılan açıklamada, 40 milyon lira sermayeli firma kurulmasına ve kuruluş çalışmalarına başlanılmasına karar verildiği söylendi.
Takip et
Bim market zinciri kendi bisküvi şirketini kuracak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her semtte onlarca Türkiye genelinde ise binlerce mağazası bulunan BİM yeni atılımda bulundu. Firma yönetim kurulu, mağazalarda satılan bisküvi ve şekerlemelerin imalatını kendi bünyelerinde yapmak için firma kurma kararı aldı.

SERMAYESİ 40 MİLYON LİRA

Firmadan yapılan açıklamada yönetim kurulunun aldığı karara göre mağazada satışta bulunan bazı bisküvi ve şekerleme ürünlerinin yapılması için 40 milyon lira sermayeli firma kurulmasına ve kuruluş çalışmalarına başlanılmasına karar verdiği duyuruldu.

BÜYÜK ORTAKLIKLARI VAR

Böylece BİM bağlı ortaklıklarına bir yenisini daha eklemiş oldu. BİM, BİM Stores SARL, İdeal Standart İşletmecilik ve Mümessillik, BİM Stores LLC, GDP Gıda Paketleme, Flo Mağazacılık, Dost Global danışmanlık firmalarının kimilerinin hepsine kimilerinin da bir kısmına sahip vaziyette.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.