Bim İşkur Ortaklığıyla Yüzlerce Eleman Alımına Başladı

Her hafta gelen aktüel ürünleri ve indirimli fiyatlarıyla dikkat çeken mağazalar zinciri BİM, İşkur aracılığı ile bayramdan yüksek maaşla yüzlerce personel alıma yapacak.

Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşu olan BİM Marketler zinciri, personel alımı yapacağını duyurdu. İşkur sayfası üzerinden kasiyer, satış danışmanı, reyon görevlisi, beden işçisi, market elemanı, perakende satış elemanı gibi farklı meslek dallarında iş ilanı yayınlayan BİM Marketler zinciri Türkiye’nin her ilinde personel alımı yapacak. İşte BİM Marketler zinciri personel alımlarıyla ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları…


ENGELLİLER BİM’DE ÇALIŞABİLİR Mİ?

BİM marketler zinciri, yayınladığı ilanlarda özellikle engelli bireylerin de alımının yapılacağı kadro açtı.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN ŞARTLAR NELER?

BİM’de çalışmak için gereken şartlardan ilki, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmaktır. Özellikle lise mezunlarının tercih edildiği markette ilk okul mezunlarının da alımı yapılmaktadır. Ekip çalışmasına yatkın, yoğun ve müşteri odaklı çalışabilecek kişiler tercih edilmektedir. BİM personel alımı şartlarından diğeri de erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaktır.

NEREDEN BAŞVURU YAPILIYOR?

İşkur üzerinden yayınlanan personel alımları, BİM marketlerden ya da işkur üzerinde yayınlanan ilanlardaki numaralardan yapılmaktadır. Herhangi bir BİM şubesine gidip, iş başvuru formu doldurularak başvuru yapılabilir.

BİM ÇALIŞMA ŞARTLARI NELER?

Sabah 09:00’da açılan BİM Marketlerin kapanış saati de 21.00’dir. BİM’de elemanların günlük çalışma saatleri vardiyalı olarak 8,5 saattir, ancak bazı durumlarda 9-10 saate kadar çıkabilmektedir. Her hafta mağaza müdürlerinin hazırladığı vardiya çizelgesine göre sabahçı ya da öğlenci şeklinde çalışılmaktadır. BİM Marketlerde tecrübeye göre değişiklik gösterse de eleman maaşları genel olarak asgari ücretin üzerindedir.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı