adplus-dvertising

Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’le İlgili Pişmanlığı

Akciğer kanserine yakalanmasının ardından bağışıklığı düşen ve kaptığı enfeksiyon nedeniyle hayatını kaybeden ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın, Fatma Girik için yazdığı yazı ortaya çıktı. Kalkavan'ın ölümü birlikte büyüdüğü Hülya Koçyiğit'i de derinden etkilediği daha önceki paylaşımlarda görülmüştü.
Takip et
Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’le İlgili Pişmanlığı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun süredir kanser ile mücadele eden ancak hayatını kaybeden ünlü oyuncu Billur Kalkavan, bugün (17 Ekim) son yolculuğuna uğurlanacak. Son olarak, Kalkavan’ın Fatma Girik’in ölümünün ardından yaptığı paylaşım ortaya çıktı. Kalkavan’ın o yazısı yürekleri sızlattı.

“FATO’YU ARAYAMADIM DERKEN, FATO GİTTİ”

İşte Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’in ölümünün ardından yaptığı yürek yakan o paylaşım:

“Annem vefat etmeden önceydi, Bodrum’a otele gidiyordum, Fato da Torba’da yaşıyor diye annem ara hatırını sor dedi. Aradım kardeşi Günay bey İst’da tedavi oluyor dedi, söyledim selamları ulaştı mı bilmiyorum. Sonradan annem vefat etti, Fato’yu arayamadım derken Fato gitti. Hayatta hiçbir şeyi ihmal etmemek lazım. Bugün arayayım yarın arayayım derken onlar cennette buluştu biz burada kaldık.”

Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’le İlgili Pişmanlığı

“FİLİZ AKIN SEN ÇOK YAŞA”
“Değerli kadın, dürüst, dobra, mert, sözünün eri, ülkesine ve biricik aşkı Memduh Ün’e aşık şahane insandı. Türk filmlerinin çoğu ben bebekken yaşadığımız Beylerbeyi’ndeki yalıda çekiliyordu. Bendeki albümlerde tüm oyuncuların 100lerce fotosu var. Fato beni çok severmiş bi de Filiz Akın çok severmiş. Annem de ikisini çok severdi. Filiz Akın sen çok yaşa lütfen.”

HÜLYA KOÇYİĞİT DE PAYLAŞIMDA BULUNDU

Ölüm haberini aldıktan sonra Instagram hesabından Billur Kalkavan ile çocukluk fotoğrafını yayınlayan usta isim, “Çok erken, çok üzücü. Çocukluğundan beri tanıdığım güzeller güzeli Billurcum zamansız gidişine çok çok üzgünüm. O güzel yüreğin, müthiş enerjin ve dobralığınla anılarımızda yaşamaya devam edeceksin. Sevenlerinin ve yakınlarının başı sağ olsun. Nurlar içinde uyuman dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’le İlgili Pişmanlığı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.