Billur Kalkavan’dan Olay Sözler

Billur Kalkavan, annelerle ilgili sözleri yüzünden gündemde. Sözlerinin çarpıtıldığını düşünen Kalkavan, sözlerine açıklık getirdi.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa isimli programa katılan Billur Kalkavan, annelikle ilgili sözlerinin çarpıtıldığını ve yanlış anlaşıldığını söyledi. Doğu’daki anneleri değil Batı’daki hatta Nişantaşı’ndaki Bağdat Caddesi’ndeki annelerini hedef aldığını söyledi. Billur Kalkavan, çocuklarına sarılmayan, onları umursamayan ve şımartan annelerin ileride, ruh hastası çocuklar yetiştireceğini söyledi.


ANNE, ANNELİK YAPSIN, BABA ÇOCUĞUN ALTINI TEMİZLEMESİN

Günümüzde kadınları çalışmasa bile her şeyi erkeklerden beklediğini söyleyen Billur Kalkavan, kadınların tarihin ilk çağlarından beri evde yemek yapan aile hayatını düzene koyan birey olarak ailenin en önemli unsuru olarak gördüğünü söyledi. Hal böyle olunca çalışan ve eve ekmek getiren erkeğin, ev işleriyle, çocuğun altındaki bezle uğraşmasının saçma olduğunu söyleyen Kalkavan, anneleri çocuklarına vakit ayırmaya davet etti.

Çalışmayan annelerin bile takım elbiseli, kravatlı eşlerine çocuk baktırma sevdası içine girdiğini söyledi. Anneleri, çocuklarının bakımına yönelmeye ve onlara sevgilerini vermeye davet eden Kalkavan, sözlerinin çarpıtılmasından rahatsızlık duyduğunu ve tek amacının, anne-çocuk ilişkisinin olması gerektiği gibi gelişmesini istediğini söyledi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı